Była dziewczyna Roberta Leszczyńskiego wspomina go w 5. rocznicę śmierci. Przy okazji pokazała jego drugą córkę

1 kwietnia minęło dokładnie 5 lat od śmierci Roberta Leszczyńskiego. Jego była partnerka zamieściła poruszający wpis na Facebooku, a także pokazała jego zdjęcie z ich wspólnym dzieckiem.

Robert Leszczyński odszedł w wieku zaledwie 48 lat. W mediach dużo mówiło się na temat jego starszej córki Vesny, która była owocem jego miłości z wokalistką Alicją Borkowską. Ta ma już 16 lat i odziedziczyła po tacie miłość do muzyki. Ukończyła szkołę muzyczną na kierunku wiolonczela, o czym opowiadała niespełna rok temu na kanapie "Dzień Dobry TVN". Juror "Idola" miał jeszcze jedno z dziecko, ze swojego ostatniego związku z Mają Korpałą. Ta zamieściła na Facebooku archiwalne zdjęcie Leszczyńskiego z ich już 13-lenią córką Keirą. 

ZOBACZ TEŻ: Tak dziś wygląda córka Roberta Leszczyńskiego. Zrobiło się o niej głośno po tym, jak przeklęła Boga. Teraz udzieliła długiego wywiadu

Była partnerka Leszczyńskiego pokazała ich dziecko

Gdy Robert Leszczyński zmarł, Keria miała zaledwie 8 lat. Nie pojawiała się ze znanym tatą w mediach, toteż mało kto o niej w ogóle wiedział. Maja Korpała w piątą rocznicę śmierci ojca swojej córki opublikowała poruszający wpis, do którego dodała archiwalne zdjęcie Leszczyńskiego z Kerią. 

To już 5 lat. Byłeś wspaniałym ojcem naszego dziecka. Patrzyłeś na świat optymistycznie. Bardzo nam z Keirą Ciebie brakuje. Ona tęskni bardzo za Tobą. Ja też. Tyle niedokończonych rozmów. Twoja prośba, by spróbować jeszcze raz. Keira cały czas ma mi za złe, że przecież chciałeś wrócić, a ja się zastanawiałam. Wierzę jednak, że gdzieś tam jesteś, jest Ci dobrze, że kiedyś spotkamy się po drugiej stronie i może tam nam się uda. Moje i Keiry serce tęskni. Na zawsze w naszych sercach - czytamy w poście Mai. 

Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia 2015 roku z powodu zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy.

RG

Więcej o:
Komentarze (10)
Była dziewczyna Roberta Leszczyńskiego wspomina go w 5. rocznicę śmierci. Przy okazji pokazała jego drugą córkę
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 6 razy 2

  "Maja Korpała w piątą rocznicę śmierci ojca swojej córki opublikowała poruszający wpis"... na fejsie.

  Wierzę, w siłę mediów społecznościowych, ale żeby mówić do zmarłego... nie sądzę jednak, żeby usłyszał. Nie da rady 😂

 • mg_0

  Oceniono 4 razy 0

  Dałabym sobie głowę uciąć, że mówił, że urodziła mu się Vesna... Co do meritum, szkoda, że odszedł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX