Julia Wieniawa ćwiczy balet. Figury trudne, ale zakończenie was rozbawi. "Kobieta wielu talentów"

Julia Wieniawa pochwaliła się tym, jak bardzo jest rozciągnięta. Zaprezentowała układ choreograficzny, podczas którego wysoko podniosła nogę. Teraz do ćwiczeń mobilizuje inne gwiazdy.

Julia Wieniawa dla własnego bezpieczeństwa postawiła na samoizolację. Chociaż aktorka nie wychodzi na siłownię czy zajęcia jogi, to nie zaprzestała ćwiczeń. Na TikToku prezentuje kolejne układy choreograficzne, czym udowadnia, że nadal ćwiczy do "Tańca z Gwiazdami" (program został zawieszony i ma powrócić dopiero jesienią, więcej na ten temat TUTAJ).

Tym razem Julia na warsztat wzięła balet. I choć całość układu wygląda bardzo profesjonalnie, to zakończenie ma humorystyczny akcent. 

Julia Wieniawa chwali się, jak wysoko potrafi podnieść nogę 

Julia Wieniawa na Instagrame pochwaliła się nagraniem, na którym widać, jak wykonuje figury baletowe. Największe wrażenie robi fragment, w którym gwiazda podnosi wysoko nogę. Widać więc, że Julka jest w formie i jest bardzo porozciągana. Zadowolona z siebie postanowiła rzucić wyzwanie kolegom i koleżankom z "Tańca z Gwiazdami", by i ci pokazali, jak radzą sobie z trudną figurą. 

Jak wysoko podniesiecie nogę? Pokażcie! #wieniawachallenge Nominuję całą edycję "Taniec z Gwiazdami" i Was wszystkich, Kochani. Wstajemy z kanap i się rozciągamy!!! - apelowała na Instagramie.

To jednak nie koniec, bo Julka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i układ kończy... bansując w rytm utworu "Still D.R.E." w wykonaniu Dra Dre i Snoop Dogga. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazuje figury baletowe i chwali się, jak wysoko potrafi unieść nogę

Fani i uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" odpowiadają Julii Wieniawie

Układ Julii Wieniawy przypadł do gustu internautom. W komentarzach posypały się więc komplementy. 

Kobieta wielu talentów.
Sztos - zachwycali się fani.

Na apel Julii odpowiedzieli też uczestnicy "Tańca z Gwiazdami".

Stefano pierwszy - napisał Rafał Maserak.
Mamo, chciałam balet i mam balet - odpisała Edyta Zając.
Hahaha, po trzech tygodniach siedzenia na *****? Ja ci dam challenge! Ja jestem za stara - żartowała Ania Karwan.
Julka, nagrałam wyzwanie, prawie nogi połamałam - śmiała się Kasia Zielińska.  

A wy kogo byście nominowali do challengu Julii?

AG