Sylwia Madeńska z "Love Island" postanowiła nabrać internautów. Stwierdziła, że jest w ciąży. "Jeśli to żart, to kiepski"

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w mediach społecznościowych zażartowali, że spodziewają się dziecka. Wielu internautom się to nie spodobało, choć okazja była słuszna - w środę był prima aprilis, dzień żartów i psot. Jednak ten żart nie przypadł do gustu.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to dosyć kontrowersyjna para, która poznała się podczas programu "Love Island. Wyspa miłości". Choć show zakończył się już jakiś czas temu, Sylwia i Mikołaj do dziś tworzą parę i znaleźli sobie swoje miejsce w show-biznesie. Występowali wspólnie w programie "Taniec z Gwiazdami". Z okazji prima aprilis Sylwia zażartowała, że spodziewa się dziecka, co wzbudziło mieszane uczucia internautów.

Zobacz wideo Marietta i Franek z „Love Island” o życiu pod jednym dachem

Sylwia Madeńska z "Love Island" żartuje, że jest w ciąży

Sylwia i Mikołaj postanowili zażartować z bardzo poważnego tematu. Internauci zwrócili uwagę, że obecnie wiele par stara się mieć dziecko i walczą o to, by móc zostać rodzicami, więc ich żart jest (delikatnie mówiąc) nie na miejscu.

Niektórych rzeczy się nie planuje, wychodzą spontanicznie. Dziś możemy się podzielić z Wami tą nowiną! Będziemy rodzicami! Jak myślicie, będzie mała Sysia czy Miki Junior - podpisała zdjęcie Sylwia.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym znaczna część tych negatywnych. 

Jeśli to żart, to kiepski. Bo wiele ludzi się stara, a nie może.
Dziecinny żart.
Jeśli prawda gratuluję, jeśli żart, to jeden z najgorszych - pisali fani.

Niektóre gwiazdy, również poruszyły ten temat w mediach społecznościowych. Jedną z nich była Izabela Janachowska, która na swoim InstaStories opowiedziała, z jakich tematów nie wypada żartować. Sama niedawno została mamą i uważa, że naśmiewanie się z tak poważnego tematu jest nieodpowiedzialne i nieetyczne. W końcu coraz więcej par musi się zmierzyć z podobnym problemem.

BO