Anna Czartoryska pokazała zdjęcie najmłodszego dziecka. Fani od razu się w nim zakochali. "Jaki skrzacik!"

Anna Czartoryska spędza czas ze swoją rodziną. Aktorka podzieliła się z fanami nowym zdjęciem najmłodczej pociechy.

Anna Czartoryska nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Aktorka i piosenkarka na Instagramie woli raczej swych obserwatorów informować o zawodowych projektach i dokonaniach. Z uwagi jednak na obecną sytuację w kraju i na świecie, artystka większość czasu spędza w domowym zaciszu. Towarzyszy jej oczywiście rodzina, w tym najmłodsza pociecha. Aktorka postanowiła więc pokazać fanom zdjęcie swojego synka.

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo.

Anna Czartoryska pokazała zdjęcie dziecka

Anna Czartoryska, podobnie jak wielu innych polskich aktorów, zachęca swych fanów do pozostania w domach. Ostatnio udostępniła na swoim Instagramie nowe zdjęcie swej pociechy, wykonane na balkonie nadmorskiego mieszkania artystki. Ubrany w zielone ubranko bobas ogląda świat przez balkonowe szczebelki, które idealnie zgrywają się z kolorem jego dresu:

Wyglądając cienia nadziei - podpisała zdjęcie pociechy Anna Czartoryska.

W swoim wpisie Anna Czartoryska nawiązała oczywiście do obecnej sytuacji. Jedyne, co teraz możemy zrobić, to dbać o siebie nawzajem i z ufnością oraz nadzieją patrzeć w przyszłość, podobnie jak pociecha aktorki. Fani Anny Czartoryskiej niezwykle pozytywnie zareagowali na jej post. Niektórzy z nich odnieśli się również do słów piosenkarki, a część jedynie wyraziła swój zachwyt dla synka piosenkarki.

Jaki skrzacik!
Zielone książątko albo księżniczka.
Zielony - dobry i wspierający kolor. Wyglądamy wszyscy i czekamy na spokojniejsze jutro, bo pewniejsze już chyba nie będzie.

Przypomnijmy tylko, że Anna Czartoryska jest świadomą obywatelką, której los Ziemi nie jest obojętny. Jakiś czas temu pisaliśmy o jej proekologicznych działaniach. Dla dobra planety aktorka zadecydowała, że ograniczy kupowanie nowych ubrań. Wierzymy, że nadal trzyma się noworocznych postanowień i do zmian na lepsze inspiruje swych fanów.

PJA

Więcej o:
Komentarze (33)
Anna Czartoryska pokazała zdjęcie dziecka. Fani zachwyceni: "Jaki skrzacik!"
Zaloguj się
 • ja_dular

  Oceniono 12 razy 6

  Czartoryska ma fanów? Rozenki Majdanki Maszafy i inne kredensy - WYP......AĆ!

 • devonukkk

  Oceniono 8 razy 6

  śliczne. piękne. super !

  czy mama kiedys cieżko pracowął ajako pielęgniarka albo lekarka, ? dlaczego nie promujemy postaw godnych humanizmu tylko "royal-baby-mother" ?

 • mw29

  Oceniono 5 razy 5

  No i?

 • dawnyprezes

  Oceniono 4 razy 4

  Gdybym był czwarty na liście najbogatszych, też by namawiał do chodzenia w ciuchach z dyskontu. Wszystko za "1 zł". A majątek się podwaja !.

 • bahmat

  Oceniono 3 razy 3

  w dobie dzisiejszej tragedii to naprawdę sensacja i rewelacja.

 • justas32

  Oceniono 9 razy 3

  Błagam - nie piszcie więcej o nich. Radziwiłłowie i Czartoryscy to rody litewskich zdrajców które doprowadziły do rozbiorów i na zawsze powinny zniknąć z historii Polski ...

 • e.olsen

  Oceniono 2 razy 2

  > Fani od razu się w nim zakochali.

  Co w tym dziwnego? "Fan" to człowiek, który zachwyci się nawet zdjęciem kupy swojego idola...

 • walkirrr

  Oceniono 1 raz 1

  wdycha morowe powietrze z koronawirusem

 • aagaj

  Oceniono 1 raz 1

  To aby dziecko !,
  Lalkę tez można sfotografować !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX