Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad. Wszystko nagrała dumna Edyta: Magda Mołek, rośnie ci konkurencja

Córka Cezarego Pazury chce zostać dziennikarką? Właśnie przeprowadziła pierwszy wywiad ze sławnym tatą. Nagraniem rozmowy pochwaliła się Edyta Pazura.

Edyta Pazura relacjonuje na Instagramie, jak jej rodzina radzi sobie w czasie izolacji. Celebrytka zaprezentowała już fanom sposób na zagospodarowanie wolnego czasu swoim pociechom. W czwartek wrzuciła na Instagram wideo, w którym opowiedziała o "dziennym planerze". Teraz z kolei pokazała, jak szkolne zadanie wykonywała najstarsza z jej córek, Amelia. 11-latka przeprowadziła wywiad z tatą.

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu

Amelia Pazura przeprowadziła wywiad z Cezarym Pazurą

Na InstaStories Edyty pojawiły się nowe nagrania, a w rolach głównych Cezary i Amelia. Ojciec i córka siedzieli przy stole i rozmawiali. Nie była to jednak rodzinna pogawędka. 11-latka odrabiała bowiem pracę domową i zabawiła się w dziennikarkę. Przeprowadziła wywiad ze swoim popularnym tatą.

Dzień dobry. Dziś naszym gościem jest Cezary Pazura, który opowie o swojej karierze i odpowie na moje pytania. Pierwsze z nich: jak zaczynałeś karierę? - zaczęła.

Cezary był bardzo skupiony. Musimy jednak przyznać, że skromnością nie grzeszył. 

Ja zacząłem karierę aktorską tak, jak powinno się zaczynać. Skończyłem z bardzo dobrymi wynikami szkołę podstawową, potem liceum i zdawałem na studia aktorskie. (...) Zawsze byłem sławny, najpierw w swojej klasie, bo byłem najlepszym uczniem, a potem w całej szkole. Ludzie mówili, że to ten, co się dobrze uczy i mówi świetnie wiersze na akademiach. Studentem też byłem najlepszym.

Dziennikarskimi zainteresowaniami córki zachwycona jest Edyta. Pod jednym z nagrań stwierdziła:

Magda Mołek, rośnie ci konkurencja. 

Kto wie, może za kilka lat Amelia faktycznie zostanie popularną prezenterką?

CW

Więcej o: