Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program. Przy okazji pochwalił się swoim 250-metrowym mieszkaniem

Wszystko wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki szykuje nowy program. Tym razem samozwańczy król TVN będzie przeprowadzał wywiady w swoim luksusowym mieszkaniu. Te wnętrza robią wrażenie.

Pozycji w polskich mediach Kubie Wojewódzkiemu może pozazdrościć niejedna osoba pracująca w branży. Dziennikarz od ponad 18 lat ma swój autorski talk-show, który z biegiem lat nie traci na popularności. Swobodnie może również przebierać propozycjach reklamowych, a jego stawki należą do najwyższych w branży. Wciąż zabiera się za nowe projekty, a tajemniczy talk-show, który ogłosił na Instagramie, ma być jednym z nich. 

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki pozuje w luksusowej piżamie. "Freddie Mercury? To ty?". Swoją odpowiedzią przekroczył granice dobrego smaku

Kuba Wojewódzki pochwalił się luksusowym mieszkaniem

Mimo że program Kuby Wojewódzkiego w stacji TVN świetnie sobie radzi, to postanowił sprawdzić się w podobnej formie, ale w internecie. Jakiś czas temu wraz z Magdą Gessler ogłosił, że ma zamiar założyć kanał na YouTube. Jego najnowsze zdjęcie na Instagramie mówi nam, że prace już ruszyły. Wojewódzki zamieścił zdjęcie swojego luksusowego apartamentu, zapowiadając tym samym nowy program w internecie. Z opisu domniemamy, że właśnie w zaprezentowanym wnętrzu będzie przeprowadzał nowe wywiady. 

Już wkrótce. Nowy program w sieci. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Moim pierwszy gościem będzie... - czytamy pod postem Wojewódzkiego. 

Fani zastanawiają się, czy nowy internetowy format ma na celu zastąpić na stałe ten telewizyjny, czy jest jedynie dodatkiem. Pewne jest, że Kuba Wojewódzki już postara się, żeby usłyszeli o nim wszyscy. Jesteście ciekawi, kogo ugości w pierwszym odcinku?

RG

Więcej o:
Komentarze (96)
Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program w internecie. Przy okazji pochwalił się swoim 250-metrowym mieszkaniem
Zaloguj się
 • bagpiper1957

  Oceniono 39 razy 29

  A może niech pokażą jak żyje i zarabia nasz bohater z pierwszej linii walki z koronawirusem - ratownik medyczny . Niech pochwali się swoim mieszkaniem , opowie o swoich zarobkach , na ile jego praca i poświęcenie została wyceniona przez elektorat. Niech Wojewódzki wymyśli lek na COVID -19 . Jest przecież bardzo mądry bo jest tak bogaty .

 • kohoutek1

  Oceniono 18 razy 14

  kupił już wszystko a nadal nie ma nic.....

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 15 razy 11

  Mam nadzieje że pandemia zmiecie na zawsze tych celebryto-dzbanów....
  Co sensownego ta pacynka w życiu zrobiła?

 • adashofman1

  Oceniono 17 razy 9

  Wojewódzki to zwykłe prymitywne resortowe dziecko. Tatuś sekretarz PZPR więc Kubuś dobrze się odnajduje w zatoce czerwonych świń.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 11 razy 7

  Nie znam, nie oglądam, nie lubię, wiem że jest bystry jak rzadko kto, ale zdaje sie nie ma nic do powiedzenia.
  I nie podoba mi się to odhumanizowane mieszkanie, dla mnie - nie ma w nim książek, literatury lub płyt, taśm itp. - to zieje nudą!

 • louis_von_cypher

  Oceniono 10 razy 6

  jak to "król motlochu", żerujący na "poddanych"

 • stach_79

  Oceniono 12 razy 6

  A ja niewolnik państwa PIS na 60 metrach tkwię z dziećmi i żoną... To jakiś żart te zarobki celebrytów...

 • plastikpiokio

  Oceniono 14 razy 6

  kto tego kretyna sponsoruje ????? kto go tak wysoko, opłaca????? i za co ??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX