Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program. Przy okazji pochwalił się swoim 250-metrowym mieszkaniem

Wszystko wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki szykuje nowy program. Tym razem samozwańczy król TVN będzie przeprowadzał wywiady w swoim luksusowym mieszkaniu. Te wnętrza robią wrażenie.

Pozycji w polskich mediach Kubie Wojewódzkiemu może pozazdrościć niejedna osoba pracująca w branży. Dziennikarz od ponad 18 lat ma swój autorski talk-show, który z biegiem lat nie traci na popularności. Swobodnie może również przebierać propozycjach reklamowych, a jego stawki należą do najwyższych w branży. Wciąż zabiera się za nowe projekty, a tajemniczy talk-show, który ogłosił na Instagramie, ma być jednym z nich. 

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki pozuje w luksusowej piżamie. "Freddie Mercury? To ty?". Swoją odpowiedzią przekroczył granice dobrego smaku

Kuba Wojewódzki pochwalił się luksusowym mieszkaniem

Mimo że program Kuby Wojewódzkiego w stacji TVN świetnie sobie radzi, to postanowił sprawdzić się w podobnej formie, ale w internecie. Jakiś czas temu wraz z Magdą Gessler ogłosił, że ma zamiar założyć kanał na YouTube. Jego najnowsze zdjęcie na Instagramie mówi nam, że prace już ruszyły. Wojewódzki zamieścił zdjęcie swojego luksusowego apartamentu, zapowiadając tym samym nowy program w internecie. Z opisu domniemamy, że właśnie w zaprezentowanym wnętrzu będzie przeprowadzał nowe wywiady. 

Już wkrótce. Nowy program w sieci. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. Moim pierwszy gościem będzie... - czytamy pod postem Wojewódzkiego. 
 

Fani zastanawiają się, czy nowy internetowy format ma na celu zastąpić na stałe ten telewizyjny, czy jest jedynie dodatkiem. Pewne jest, że Kuba Wojewódzki już postara się, żeby usłyszeli o nim wszyscy. Jesteście ciekawi, kogo ugości w pierwszym odcinku?

RG

Więcej o: