Małgorzata Rozenek wzięła się za prasowanie. Uwiecznił to na zdjęciu Radek. Fanka: A Ty czemu nic nie robisz? Odpowiedział

Małgorzata Rozenek chwyciła za żelazko i wzięła się za prasowanie. A Radosław? Koniecznie przeczytajcie, jak odpowiedział na komentarz dociekliwej fanki.

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Będzie to dla niej wyjątkowe wydarzenie, ponieważ starała się o nie z mężem przez kilka lat. Od czasu, kiedy pochwaliła się radosną nowiną, niemalże codziennie wrzuca zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem. Obecnie przebywa w izolacji za miastem i chętnie relacjonuje w sieci, co robi. Gwiazda skarżyła się już, że brakuje jej makijażystki, która zajęłaby się chociażby jej rzęsami, czy pokazała, jak razem z rodziną ogląda seriale. Tym razem postanowiła zabawić się w "perfekcyjną panią domu" i wzięła się za prasowanie. Radek chyba jej nie pomaga.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek spełnia się w roli pani domu

Prezenterka nigdy nie ukrywała, że uwielbia porządek. W obecnym, trudnym dla nas wszystkich czasie ma sporo wolnego, więc co by się nie nudzić, chwyciła za żelazko.

Kwarantanna - czas, kiedy nawet prasowanie staje się pewnego rodzaju przyjemnością. Prasowanie spodni od piżamy? Zawsze - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Takie samo zdjęcie wylądowało również na profilu Radosława. Mężczyzna pochwalił żonę i poinformował fanów, że Małgosia dba o niego i swoich dwóch synów. Wtem pojawiły się komentarze, że Rozenek faktycznie jest pracusiem, ale Majdan chyba się leni. 

Radek, a ty czemu nic nie robisz? - dopytywała fanka.

Były bramkarz zdecydował się na odpowiedź. Widać, że humor mu dopisuje. 

No jak to nic? Wczoraj wyłączyłem telewizor - napisał, parafrazując kultowy cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą".
 

Swoją drogą, może zajęciem Pysiuli jest po prostu nagrywanie Gosi? Oczywiście piszemy to w formie żartu, bo Rozenek już nie raz chwaliła męża za to, jak potrafi zajmować się domem, a przede wszystkim jej ukochanymi synami, Stanisławem i Tadeuszem. 

CW

Więcej o:
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek wzięła się za prasowanie. Uwiecznił to na zdjęciu Radek. Fanka: A Ty czemu nic nie robisz? Odpowiedział
Zaloguj się
 • An Skowrońska

  Oceniono 10 razy 10

  No No.. Dowcipniš ten Radek.... Są niestety bbbbb. Prymitywni.. Kasa mózg zmienia z reguły na mniejszy Szkoda, bo ogólnie zdają się mili. Tylko rozumu????? Za grosz...

 • mikroolbrzym

  Oceniono 8 razy 8

  Ile wam płacą agencje za pisanie o tych tłumokach, skoro "news" o nich jest codziennie w mainstreamie? Chciałem kupić wasz abonament - ale coraz słabiej widzę sens takiej decyzji.

 • baramboo

  Oceniono 8 razy 8

  Czy wy w redakcji dostaliście obłędu na punkcie tej baby? Nie ma dnia bez co najmniej jednego głupawego „artykułu” o niej. Rozenek prasuje, Rozenek zdjęła rzęsy, Rozenek pierdneła, itp., itd.

 • ben_akiba

  Oceniono 8 razy 8

  Małgorzata prasuje, Małgorzata sra, Małgorzata się podciera, Małgorzata smarcze glutem umywalki, Małgorzata dłubie w nosie, Małgorzata, Małgorzata, Małgorzata...

 • sprobujemy

  Oceniono 7 razy 7

  Powiedzcie mi: to oni płaca gazecie, czy gazeta im za to, że ludzie mają nieszczęście czytać o każdym pierdnięciu państwa majdanow?

 • andrzej.duxa

  Oceniono 7 razy 7

  no, tego potrzebowalismy! byl juz ten lachon od soft-porno dla gospodyn dowmowych, potem polglowek lewanowski to teraz ten pustak z majdanem....

 • pedro.666

  Oceniono 7 razy 7

  Jeszcze trochę tej izolacji i Rozenek chwyci żelazko i wyprasuje Radka. Albo Radek weźmie siekierę, jak w "Lśnieniu". Tam też mieli izolację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX