Paulina Krupińska pokazuje życie bez drukarki. Narysowała podobizny bohaterów "Psiego Patrolu" dla dzieci. Jesteśmy pod wrażeniem!

Paulina Krupińska spędza czas ze swoimi dziećmi, a te zapragnęły ostatnio nowych kolorowanek. Bez użycia drukarki prezenterka stworzyła je własnymi rękami. Jak jej wyszło?

Paulina Krupińska podobnie jak inne gwiazdy została w domu. Przed nią nie lada wyzwanie, ponieważ musi wypełnić czas swoim dzieciom: 4-letniej Antoninie oraz prawie 3-letniemu Jędrzejowi. Nowa prezenterka "Dzień Dobry TVN" wpadła na pomysł, jak kreatywnie spożytkować czas w domu. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Paulina Krupińska rysuje bohaterów "Psiego Patrolu"

Modelka pokazała, jak sprostała wymaganiom swoich dzieci. Nie ma w domu drukarki, a jej dzieci chciały rysować kredkami i pokolorować obrazki. Paulina wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła sama tworzyć obrazki do kolorowania. Narysowała bohaterów "Psiego Patrolu", czyli jednej z lubianych bajek dla dzieci. Efektami pochwaliła się na instagramowej relacji i trzeba przyznać, że ma talent. Spytaliśmy o opinię eksperta w temacie, czyli chłopca w wieku 4,5 lat, on zaś stwierdził, że Rubble wygląda dokładnie tak samo, jak oryginalny.

Kiedy nie masz drukarki, a twoje dzieci chcą kolorowanki "Psiego Patrolu" - napisała Paulina Krupińska. 

Paulina Krupińska i kolorowankiPaulina Krupińska i kolorowanki screen Instagram/pkrupinska

"Psi Patrol" jest obecnie na topie. Bajka o 10-letnim chłopcu, który ma aż osiem piesków, przyciąga przed telewizory całe rzesze 3-, 4- i 5-latków. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye, Everest oraz Tracker są bohaterskimi czworonogami, które razem z rezolutnym Ryderem co chwilę muszą ruszać na ratunek potrzebującym mieszkańcom swojego miasta. Trudno będzie znaleźć przedszkolaka, który o ich przygodach nie słyszał.

Modelka chętnie pokazuje, co dzieje się w jej domu, chociaż nadal nie pokazała twarzy dzieci. Na Instagramie niedawno zamieściła nagranie, na którym jej mąż daje prywatny koncert w kapciach z jednorożcem

Nie tylko Paulina Kurpińska kreatywnie spędza czas ze swoimi dziećmi. Małgorzata Socha pochwaliła się rysunkami swoich pociech, a Anna Mucha na chwile straciła Internet i pokazała, jak wygląda pobojowisko po zabawie

DK