Córka Anny Guzik w tajemnicy przed mamą obcięła włosy. Aktorka pokazała efekt końcowy. "Mam w domu czeskiego piłkarza"

Córka Anny Guzik zabawiła się w stylistkę fryzur. Swoje zdolności ćwiczyła na... sobie.

Anna Guzik od lat spełnia się nie tylko zawodowo w roli aktorki, ale i prywatnie w roli matki i żony. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wychowuje bowiem z mężem, Wojciechem Tylką, trzy córki: 4-letnie bliźniaczki, Ninę i Barbarę oraz 3-letnią Bognę. Jedna z dziewczynek ostatnio nieźle zaszalała. Korzystając z chwili nieuwagi rodziców, chwyciła za nożyczki i obcięła sobie włosy. Aktorka pochwaliła się efektami fryzjerskiego zacięcia córki na Instagramie.

Zobacz wideo

Córka Anny Guzik obcięła sobie włosy

Anna wzięła sobie mocno do serca zalecenia rządu oraz lekarzy i odizolowała się od społeczeństwa w domu. Całe dnie spędza z mężem i dziećmi. Na bieżąco wrzuca do sieci wspólne zdjęcia. W środę natomiast opowiedziała fanom o nietypowej sytuacji, jaka miała miejsce w jej mieszkaniu. 

Znaleźliśmy włosy. Było dochodzenie. Czyje? Sytuacja się wyjaśniła. Teraz mam w domu czeskiego piłkarza! - napisała Guzik pod zdjęciem jednej z córek.

Fani radośnie zareagowali na post, komentując zdjęcie płaczącymi ze śmiechu emotikonami. Niektóre panie przyznały, że przeżyły podobne sytuacje ze swoimi pociechami. 

Nie pierwszy i nie ostatni pewnie taki przypadek. Każda z małych istotek ma swoje pomysły na życie. To trzeba przeżyć i koniecznie zapisać na przyszłość. Potem same dzieciaki nie wierzą, co robiły, a my często zapominamy.
Przechodziłam to samo. Wchodzę do łazienki, a tam garść włosów. Mówię: coś Ty zrobiła?! A ona do mnie: mamo, ja chciałam włosy jak lalka barbie.

Cóż, może jedna z córek nie zechce pójść w ślady mamy i zamiast aktorką, zostanie na przykład stylistką? 

CW

Więcej o:
Komentarze (25)
Córka Anny Guzik w tajemnicy przed mamą obcięła włosy. Aktorka pokazała efekt końcowy. "Mam w domu czeskiego piłkarza"
Zaloguj się
 • tfurczyni

  Oceniono 4 razy 4

  Dajcie spokój z tymi połajankami, wiadomo, że wirus jest najważniejszy, ale jak będziemy czytać w kółko tylko o nim, to prosta droga do utraty rozumu i paranoi. Sytuacja była zabawna, rodzinna i wiele mam ma podobne wspomnienia. Moja córa jako 10-latka na dzień przed ślubem wujka, na którym miała nieść obrączki i w ogóle zaistnieć w tłumie, wycięła sobie w obfitej grzywce wielki trójkąt. Resztki wyglądały, jakby coś ją krzywo pogryzło. Wszystko zostało na zdjęciach z uroczystości.

 • halinak1930

  Oceniono 3 razy 3

  " Miło cię widzieć" - Kochana Gazeto, tak ładnie na początku strony codziennie mnie witasz.
  Ważne wiadomości, czyli świat, kraj. gospodarka, zajmują na moim ekranie ok. 2-3cm
  zaraz potem mam info o pani Guzik, Rozenek , Lipińskiej itd.
  Kochana Gazeto, może zacznijmy się szanować. Umówmy się że u góry zamieszczane będą tylko ważne wiadomości, a potem Plotek czy Pudelek oddzielony grubą kreską
  dla czytających takie newsy. Tak jak teraz to zaczyna przypominać Super Express .

 • myszka07.4

  Oceniono 3 razy 3

  Ale się wyżywacie . wstyd mi za takich Polaków, Ania Guzik to bardzo zdolna , mądra aktorka i kobieta.która wie co robi. Pani Aniu jest Pani De Best kochamy Panią a ludzie którzy plują sami są nieszczęśliwi. Człowiek zadowolony z życia nie wypisuje takich stek bzdur.

 • nador

  Oceniono 5 razy 3

  Ten fakt zatopi światowe giełdy. Ja natomiast czekam na komunikat włosach w sprawie Holeckiej - tylko że nie obcięte tylko ogolone i nie wt ajemnicy tylko na ulicy.

 • klamtusek

  Oceniono 4 razy 2

  No i jak tu się koronavirusem przejmować, po takiej tragedii.

 • gagatka70

  Oceniono 3 razy 1

  :)))... Ludzie, zamiast się zamartwiać, to poczytajcie właśnie takie historyjki, życiowe i znane sporej liczbie ludzi z autopsji :). Pani Ania ma świetną rodzinkę :), uwielbiam. Same ważne sprawy Was interesują? Przełomowe odkrycia? Biografie geniuszy? Po co tu zaglądacie wobec tego? Przecież jest pełno poważnych serwisów tematycznych i bibliotek elektronicznych, gdzie znajdziecie interesujące Was pozycje we wszystkich językach,, chińskim też. Z wyrazami należnego szacunku- ja,.

 • wejsunek47

  Oceniono 3 razy 1

  z lewej strony ekranu : Szumowski o scenariuszu włoskim równolegle z prawej....Guzik obcięła włosy córce... rozumiem ,że dla redaktorów z wiosek po podstawówce to dwie niezwykle ważne informacje.

 • acu52

  0

  To mnom fszcząsneło...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX