Klaudia El Dursi wróciła do kraju i wspomina pobyt na Bali. Dodała odważne zdjęcie: nago pozuje w wannie

Klaudia El Dursi dopiero zdążyła wrócić do kraju, a już wspomina trzymiesięczny pobyt na Bali. Z tej okazji zamieściła odważne zdjęcie w wannie na rajskiej wyspie.

Klaudia El Dursi po udziale w ostatniej edycji "Top Model" dostała od stacji TVN sporą szansę. Modelka miała okazję wyjechać na Bali i prowadzić nowe reality show zatytułowane "Hotel Paradise", debiutujące na antenie TVN 7. Klaudia na początku marca miała wrócić do Polski i znów zobaczyć się z rodziną, jednak plany pokrzyżowało zawieszenie lotów międzynarodowych. Na szczęście modelce udało się wrócić 24 marca do kraju i tego samego dnia dodała odważne zdjęcie topless. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi utknęła na Bali. Podzieliła się z fanami emocjonalnym filmem

Klaudia El Dursi pozuje topless w wannie

Modelka zamieściła zdjęcie z hotelu, w którym kręcony był reality show. Widzimy na nim naturalną Klaudię w wannie i prawie bez bielizny (ma na sobie wyłącznie majtki). W opisie publikacji podziękowała za spędzony czas na indonezyjskiej wyspie:

Za wspomnienia, za dobro, za piękno, za nieprawdopodobne doświadczenie... Dziękuję, Bali! Ale ta przygoda nie miałaby miejsca gdyby nie TVN, TVN 7, "Hotel Paradise" i Golden Media Polska. To Wy we mnie uwierzyliście! - napisała modelka pod zdjęciem. 
 

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci zachwycali się ujęciem oraz komentowali debiut modelki w roli prowadzącej. 

Gratuluję tego wspaniałego doświadczenia w telewizji! Byłaś znakomita! PIĘKNE ZDJĘCIE!
Spisałaś się w roli prowadzącej! Gratulacje!
Wyglądasz obłędnie! - pisali. 

Klaudia El Dursi tak jak większość z nas, teraz będzie musiała pozostać w izolacji. Jeszcze na Bali, apelowała do swoich fanów o rozwagę. Na szczęście teraz będzie miała przy sobie bliskich, za którymi tak tęskniła. 

Jak wam się podoba to ujęcie?

DK

Więcej o: