Nieoczekiwane wyznanie Anny Muchy do jednego z uczestników "Dance Dance Dance": Jestem w Tobie zauroczona

Tego chyba nie spodziewał się żaden widz programu "Dance Dance Dance". Anna Mucha w ciągu kilku odcinków zyskała tytuł najsurowszej jurorki tanecznego show, jednak okazuje się, że potrafi też prawić komplementy. Wyznała, że jest zauroczona uczestnikiem!

Anna Mucha, jeszcze przed rozpoczęciem nagrań do programu "Dance Dance Dance", sugerowała, że będzie surową jurorką i nie zamierza mydlić oczu pobłażliwymi komentarzami na temat występów gwiazd. Na własnej skórze przekonała się o tym Kasia Stankiewicz, która stała się poniekąd "ofiarą" Muchy. Widzowie show byli zawiedzeni, że aktorka w tak ostrych słowach zwracała się do wokalistki. Niektórzy sugerowali, że aktorka nie potrafi zachować obiektywizmu, faworyzując swojego kolegę z serialu "M jak miłość", Rafała Mroczka. Okazuje się jednak, że Anna umie prawić komplementy również innym uczestnikom. Do jednego z nich skierowała szczere wyznanie i powiedziała, że jest nim zauroczona!

Zobacz wideo Kasia Stankiewicz tańczy tak, jak Anna Mucha śpiewa? Musicie to zobaczyć!

Anna Mucha zauroczona bratem Rafała Jonkisza

Komu swoje głębsze uczucie wyznała jurorka w programie "Dance Dance Dance"? Szczęśliwcem okazał się Krzysztof Jonkisz. To najmłodszy uczestnik tanecznego show, który występuje u boku swojego popularnego brata, Rafała. 19-latek radzi sobie świetnie z trudnymi choreografiami, co potwierdziła swoją oceną Anna Mucha. Aktorka podkreśliła, że jest pod wielkim wrażeniem tego, jaką drogę w swoim życiu przeszedł Krzysiek. 

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jestem absolutnie przekonana, że jest w Tobie totalny potencjał.

Aktorka dodała, że jest zauroczona młodszym z braci i to właśnie do niego kieruje napis "Love", który widniał na jej nakryciu głowy. 

Jestem w Tobie zauroczona!

Bracia Jonkisz słyną z tego, że są bardzo rodzinni i od zawsze pomagali swojej mamie, która samotnie wychowywała czworo dzieci. 

Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Udało mi się znaleźć pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby - opowiadał o swojej przeszłości Krzysztof. 

Krzysztof JonkiszKrzysztof Jonkisz TVP

Uważacie, że kariera 19-latka szybko się rozwinie? Trzymamy kciuki!

BWO