Kim Kardashian błyszczała na pokazie mody. Miała jednak problem, by wcisnąć się w silikonowy kostium. Wszystko nagrała

Kim Kardashian przebywa obecnie w izolacji w swojej willi w Hollywood. Zanim jednak wróciła do domu, zaliczyła kilka pokazów mody w Europie. Zakładając jeden z kostiumów, miała sporo problemów.

Kim Kardashian od lat jest stałą bywalczynią włoskich i francuskich tygodni mody. Gwiazda jako naczelna celebrytka światowego show-biznesu nie może odpuszczać tak ważnych imprez. Przychodzi na nie z mężem, który śledzi poczynania konkurencji (sam prowadzi bowiem swoją markę). Najpopularniejsza z sióstr rodu Kardashianów zawsze wzbudza ogromne emocje. Fotoreporterzy robią wszystko, by w jak najlepszym ujęciu uchwycić jej stylizacje. Na pokaz Balmain przybyła w silikonowym zestawie. Wyglądała w porządku, ale jak się później okazało, założenie tego ubrania wymagało sporo czasu. 

Zobacz wideo North West zbudowała dla lalek dom kwarantanny

Kim Kardashian pokazała jak szykuje się na pokaz mody

Pokazy mody to ważne wydarzenia w usłanym różami życiu celebrytki. Kim robi zresztą wszystko, by o jej stylizacjach było głośno. Szerokim echem odbił się jej musztardowy kostium, w którym brylowała ostatnio po ulicach Paryża. Projekt był stylowy, ale na wygodny nie wyglądał i taki faktycznie nie był. Kardashianka nagrała kulisy swoich przygotowań na wspomnianą imprezę.

Żona Westa, wciskając się w strój, stroiła przeróżne miny i doskonale pokazała, jak musiała się poświecić, by przed wejściem na pokaz zrobić piorunujące wrażenie. W pewnym momencie słuchać nawet dźwięk, sugerujący, że materiał został uszkodzony. 

To się przylepiło do mojej skóry. Chyba naciągnęłam sobie mięsień przy ramieniu. To jest właśnie p****olony fashion week - krzyczała wyraźne poirytowana Kim. 
 

Nagranie, które pojawiło się na You Tubie, jest zapowiedzią jednego z nowych odcinków reality show o Kardashianach. Pod wideo pojawiło się mnóstwo zabawnych komentarzy. Nie da się ukryć, że Kim dostarczyła fanom sporo rozrywki, a program z pewnością przyciągnie miliony widzów. My również z chęcią zerkniemy na dłuższą część przygotowań gwiazdy do imprezy. 

CW