Daniel Craig po śmierci nie przekaże majątku córkom. To 145 milionów dolarów. "Dziedziczenie jest niesmaczne"

Daniel Craig udzielił bardzo szczerej wypowiedzi w jednym z wywiadów. Aktor grający Jamesa Bonda zdradził, że nie zamierza zostawiać swojego majątku dzieciom.

5 lutego 2020 roku w wieku 103 lat zmarł legendarny aktor, Kirk Douglas. Po jego śmierci do mediów dotarła wiadomość, że majątek, który wynosił ponad 61 mln dolarów, nie trafi do jego rodziny. Wszystkie pieniądze przekazał na cele charytatywne. Jeśli jesteście ciekawi, na jakie konkretne działania została przeznaczona ogromna kwota, to zajrzyjcie TUTAJ. Jak się okazało, również Daniel Craig ma podobne plany co do swojego majątku - przynajmniej w tej części, która zakłada nie przepisywanie dzieciom pieniędzy w spadku.

Zobacz wideo Widzieliście już trailer najnowszego Bonda?

Daniel Craig nie przekaże pieniędzy dzieciom

Aktor grający przez wiele lat postać Jamesa Bonda ma dwójkę dzieci - dorosłą córkę z poprzedniego małżeństwa z aktorką Fioną London oraz dwuletnią córkę z Rachel Weisz.

Daniel udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu "Saga". Zdradził w nim, że nie ma zamiaru przekazywać majątku swoim dzieciom. Zaznaczmy tylko, że póki co, wynosi on 145 milionów dolarów. Powiedział również, dlaczego podjął taką decyzję.

Nie chcę zostawiać wielkich sum następnemu pokoleniu. Myślę, że dziedziczenie jest dość niesmaczne - czytamy w wywiadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy agent 007 to... kobieta. James Bond przechodzi na emeryturę

W takim razie co filmowy James Bond zamierza zrobić z tak ogromną kwotą? Trzeba przyznać, że to dość ekstrawagancki i nieco egoistyczny pomysł.

Moja filozofia to wydanie wszystkiego przed odejściem.

Aktor oczywiście ma prawo do takich wyborów. Jesteśmy jednak ciekawi, co o tym myśli jego dorosła córka. Myślicie, że ma żal do ojca?

KB

Więcej o:
Komentarze (200)
Daniel Craig po śmierci nie przekaże majątku swoim dzieciom. To 145 milionów dolarów. Uważa, że jest to "niesmaczne"
Zaloguj się
 • sector23

  Oceniono 46 razy 26

  To zupełnie jak Jarosław Kaczyński! On też nic nie zostawi swoim dzieciom. Gorzej, że zanim odejdzie, to w Polsce może nie pozostać kamień na kamieniu, po tym jak w efekcie jego "dobrej zmiany" Polacy zostaną pozbawieni własnych majątków.

 • cerrie35

  Oceniono 53 razy 15

  A dlaczego niby miałaby mieć żal do ojca? Te pieniądze są jego własnością, i ciężko na nie zapracował własnym talentem. Więc to chyba logiczne, że to do niego należy decyzja co zrobi z tymi pieniędzmi. Córka byłby egoistką gdyby domagała się pieniędzy na które nie zapracowała. A Craig wygląda na porządnego faceta, który też na takich ludzi stara się wychowywać swoje dzieci.

 • zalosnyjestes

  Oceniono 22 razy 12

  Ciekawe ile pań byłoby go w stanie pokochać żarliwą i głęboką miłością.

 • tamaryszek04

  Oceniono 13 razy 9

  Pracuję i żyję dla siebie, ale nie wyobrażam sobie, żeby dzieci mieć w ...nosie. Śmieszne takie bredzenie, że dzieci musza same na siebie zarobić. Ależ owszem, ale co ma jedno do drugiego? Za to panie i panowie z fundacji na pewno mają czyste i kryształowe serca.

 • nietyp

  Oceniono 9 razy 7

  Nie mam pojęcia, co zrobi ze swoimi pieniędzmi..., ale serce rośnie na myśl, że Tadek Rydzyk nie będzie ich beneficjentem... Radio Maryja, niczym w kosmosie czarna dziura, pochłania wszystko, co znajdzie się w ich orbicie, ale tych pieniędzy to chyba on nie zobaczy...

 • kolega.zenka

  Oceniono 9 razy 5

  Ludzie często mówią, że pracują, aby ich dzieci miały lepiej.
  Czyżby pan Daniel nie lubił własnych dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX