Radosław Majdan pokazał starą fotografię ze sławnymi kolegami. Małgosia Rozenek przyćmiła go zdjęciem topless

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołaczyli do internetowego wyzwania i udostępnili w sieci archiwalne zdjęcia. Pojedynek na fotki zdecydowanie wygrała Gosia.

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego wspólnego dziecka. Para ostatnie dni spędza poza Warszawą. Małżonkowie przebywają obecnie w wynajętym domu pod Olsztynem, gdzie wypoczywają w spokojnej i rodzinnej atmosferze. Nawet paparazzi nie udało się popsuć doskonałych humorów przyszłych rodziców, a para na zdjęcia fotografów zareagowała ze sporym dystansem.

Zobacz wideo

Radosław Majdan na zdjęciu sprzed lat

Czas spędzany poza stolicą nie jest jednak dla pary powodem, by ograniczać aktywność mediach społecznościowych. Radosław Majdan postanowił dołączyć do popularnego na Facebooku oraz Instagramie wyzwania i udostępnił zdjęcie ze swojej młodości. Na fotografii piłkarz pozuje w zacnym aktorskim towarzystwie - widzimy tu Pawła Wilczaka oraz Olafa Lubaszenko.

No cóż... Kiedyś wszyscy byliśmy młodzi. W dobrym towarzystwie zawsze łatwiej, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać - napisał Radosław Majdan.
 

Obserwatorzy Radka Majdana bardzo pozytywnie zareagowali na udostępnioną przez niego fotografię:

Radziu jakie ciacho.
Jaki ty wtedy byłeś fajny blondasek.
Ale ładny pan Radek! Przystojny.

Małgorzata Rozenek pozowała topless

Małgorzata Rozenek także postanowiła podzielić się z fanami archiwalnym zdjęciem. "Perfekcyjna" udostępniła zdjęcie z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Gwiazda TVN-u pozuje na nim topless, w długich blond włosach oraz czarnym "ogonie". Musimy przyznać, że fotografia zrobiła na nas spore wrażenie. Małgosia wygląda na nim zjawiskowo - niczym syrena!

Małgosia RozenekMałgosia Rozenek instagram.com/m_rozenek

A Wam które zdjęcie bardziej się spodobało - Radka czy Małgosi?

PJA