Gwiazdor "Wiedźmina" upiekł chleb. Henry Cavill pochwalił się zdjęciem samodzielnie wypieczonego bochenka

Przez kolejne tygodnie Henry Cavill musi pozostać w domu. Odtwórca Geralta z "Wiedźmina" pokazał na Instagramie, jak spędza wolny czas.

Zdjęcia do drugiej odsłony serialowej adaptacji "Wiedźmina" zostały przerwane, dlatego Henry Cavill musiał znaleźć sobie zajęcie. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem samodzielnie upieczonego chleba. 

Zobacz wideo

Henry Cavill upiekł chleb

Aktor w czasie izolacji zdecydował się spędzić czas w kuchni i pochwalił się efektami na Instagramie. Zmieścił zdjęcie świeżo wypieczonego bochenka chleba. Henry nawet nazwał swój wypiek. 

Bochenek izolacyjny - napisał na Instagramie Henry Cavill.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów z całego świata. Wszyscy zachwycali się wypiekiem i pytali o przepis. 

Martwiliśmy się o twoje zdrowie, a ty w tym czasie piekłeś chleb!
On robi chleb! Boże, czy on może być doskonalszy?!
Poproszę przepis - pisali fani aktora.

Drugi sezon "Wiedźmina" miał się pojawić na platformie Netflix w 2021 roku, jednak z powodu bezpieczeństwa zdjęcia zostały przerwane. Projekt jest realizowany w Wielkiej Brytanii i został wstrzymany na razie na dwa tygodnie. Jeśli to będzie konieczne, okres zawieszenia zdjęć może zostać wydłużony. Nie wiadomo, czy przerwa w nagrywaniu wpłynie na datę zakończenia kręcenia drugiego sezonu i premierę kolejnej odsłony na platformie. 

Henry Cavill na planie produkcji daje z siebie wszystko. Ostatnio aktor zdradził, jakim cudem jego mięśnie wyglądały na ekranie tak efektownie. Okazuje się, że na podczas kręcenia Henry nie korzystał z pomocy dublera i kaskadera. Fani książek Andrzeja Sapkowskiego byli zachwyceni pierwszą odsłoną serialowej adaptacji, która zadebiutowała na Netfliksie 20 grudnia 2019 roku

Jak wy spędzacie czas podczas izolacji?

DK

Więcej o: