Sebastian Karpiel-Bułecka ze Staszkiem "ryktują chałupę" ze śniegu. Fani żartują: Tylko nie wracajcie boso

Rodzina Karpiel-Bułecka postanowiła ten wolny czas spędzić aktywnie na świeżym powietrzu. Zobaczcie, jak Stanisław i Sebastian Karpiel-Bułecka bawią się z dziećmi.

Ostatni czas dla wielu ludzi nie jest najłatwiejszy. Sytuacja na świecie z dnia na dzień diametralnie się zmienia, co powoduje duży niepokój. Jednak w tych trudnych chwilach warto znaleźć pozytywne strony i powody do radości. Tak też zrobił Staszek Karpiel-Bułecka razem z Sebastianem. Wolny czas spędzają na zabawie z dziećmi. Jak się okazuje, pomysłów im nie brakuje, a efektami twórczej zabawy pochwalili się w mediach społecznościowych.

Sebastian i Staszek Karpiel-Bułecka bawią się z dziećmi

Na zamieszczonym przez Staszka zdjęciu możemy zobaczyć, jak muzycy siedzą we własnoręcznie wybudowanym "domku" ze śniegu. Okazuje się, że choć kalendarzowa wiosna już nadeszła, w Zakopanem jest pełno śniegu.

Dziecyska poszły dudomu! A tatusiowie: Sebastian Karpiel-Bułecka i Staszek Karpiel-Bułecka ryktują chałupę - czytamy pod fotografią.

Post spotkał się z przemiłym przyjęciem i skomentowało go wielu internautów. Nie zabrakło także żartów.

Przenoszę się do Was!
Dzieci poszły do domu, bo nie było dla nich miejsca.
Tylko nie wracajcie boso - żartują.
Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Przypomnimy, że ostatnio żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, Paulina Krupińska, również pochwaliła się swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu w domu. Na Instagramie dodała film, który nagrała w domowym zaciszu. Na ujęciu znalazł się Sebastian, który został pokazany podczas gotowania obiadu. Śpiewał sobie przy tym słowa "Ej lepiej ze się napij zimnej wody w lesie". Oprócz tego Paulina także jeździ na rowerze, jednak robi to w odosobnionym miejscu, gdzie nie ma skupiska ludzi. Tym samym cała rodzina dołączyła do grona gwiazd, które promują akcję #zostańwdomu.

BO

Więcej o:
Komentarze (13)
Sebastian Karpiel-Bułecka ze Staszkiem "rychtują chałupę" ze śniegu. Fani żartują: Tylko nie wracajcie boso
Zaloguj się
 • cmjw

  Oceniono 7 razy 7

  śmiechom nie było końca

 • kaszanka_z_ziemniaka

  Oceniono 2 razy 2

  Najgorsze jest to, że na Podhalu to wszystko "pod turystów" jest tak budowane.

 • plastikpiokio

  0

  te dwa karpiele rychtują dom i piją wódecka.

 • zubidu

  0

  Ubawiłem sie setnie.....

 • la_bola

  Oceniono 2 razy -2

  Posrało was w tej redakcji, żeby promować takie postawy? Zbieranie się na kupie, a potem rozłażenie. Poza tym skoro ryktują, to musieli trakcie zaleceń do pozostania w domach jechać do zatłoczonego składu budowlanego, a może i jakąś ekipę pomocników sobie ściągnęli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX