Księżna Kate świętuje Dzień Matki. Pochwaliła się wyjątkowym prezentem od księcia George'a

Księżna Kate, jak wszystkie brytyjskie mamy, obchodzi Dzień Matki 22 marca. Z tej okazji pokazała, co dostała od swojego syna. Książę George ma prawdziwy talent!

Sytuacja na całym świecie - w tym także w Wielkiej Brytanii - z wiadomych przyczyn jest napięta. Jednak nawet w obliczu zagrożenia nie można zapominać o obchodzeniu ważnych uroczystości i docenianiu rodzinnych relacji. Doskonale wie o tym księżna Kate, która wraz ze swoimi dziećmi obchodzi Dzień Matki. Przypomnijmy, że to wyjątkowe święto w ich kraju wypada 22 marca.

Zobacz wideo Księcia Georga wszyscy znamy. A co z innymi royal babies? Obejrzyjcie wideo!

Księżna Kate pokazała prezent od księcia Georga

Z okazji Dnia Matki na Instagramie Kensington Royal pojawiły się życzenia skierowane do wszystkich mam i ich rodzin:

Te słowa kierujemy do wszystkich mam - tych młodych i tych dojrzałych - a także do rodzin. Zarówno tych, które spędzają dzisiejszy dzień razem, jak i do tych, które są osobno. Jesteśmy z Wami w tym trudnym czasie. Szczęśliwego Dnia Matki - przeczytamy na Instagramie książęcej pary.
 

Z okazji Dnia Matki księżna Kate i książę William podzielili się pięknymi fotografiami mam ze swojej rodziny. Na pierwszym udostępnionym zdjęciu widzimy Kate i Williama z dziećmi, na drugim księżną Dianę z synami, a na trzecim Kate Middleton ze swoją mamą.

Czwarta fotografia jest jeszcze bardziej wyjątkowa - przedstawia bowiem prezent dla księżnej Kate od księcia George'a. Mały arystokrata z okazji Dnia Mamy podarował księżnej prawdziwe dzieło sztuki! Chłopiec namalował wazon pełen czerwonych kwiatów, a na docenienie zasługuje szczególnie połączenie wielu technik plastycznych. Własnoręcznie wykonany prezent bardzo spodobał się instagramowym obserwatorom:

Uroczy obrazek, szczęśliwego dnia matki!
Jakie piękne serce!
Wspaniały!

Jak myślicie, po kim mały George odziedziczył talent artystyczny?

PJA