Nicole Scherzinger pochwaliła się zdjęciem w drapieżnej, lateksowej stylizacji. Fani "Jesteś nową Kobietą-Kot!"

Nicole Scherzinger podzieliła się z obserwatorami odważnym zdjęciem. Jak na prawdziwą kotkę przystało, członkini "Pussycat Dolls" zapozowała na w czarnej, drapieżnej stylizacji.

Nicole Scherzinger znana jest głownie jako członkini girlsbandu Pussycat Dolls. Pod koniec ubiegłego roku zespół reaktywował swoją działalność i wystąpił podczas finału brytyjskiego "X Factor", sprawiając swoim fanom nieopisaną radość. Dziewczyny planowały nawet nową trasę koncertową, lecz z wiadomych przyczyn wydarzenia mogą się nie odbyć w ustalonych terminach. Tak czy inaczej, wokalistka "Kociaków" nie daje o sobie zapomnieć, a ostatnio swoim fanom pokazała się w wyjątkowo drapieżnym wydaniu.

Zobacz wideo Czy polscy piłkarze słuchają Pussycat Dolls? Sprawdźcie!

Nicole Scherzinger pozuje w lateksie

Nicole Scherzinger postanowiła zareagować na aktualne wydarzenia i wstawiła na swój Instagram post, w którym apeluje do fanów o zachowywanie bezpiecznego dystansu. Robi to jednak w charakterystyczny dla siebie sposób. Piosenkarka postanowiła bowiem zaprezentować się swoim obserwatorom w drapieżnej i bardzo seksownej wersji. Nicole przywdziała na siebie lateksowy kombinezon, który ciasno opina jej idealne, kobiece kształty. Czerwona szminka podkreśliła pełne usta piosenkarki.

Praktykuję społeczne dystansowanie i staram się nie dotykać swojej twarzy - napisała Nicole Scherzinger na Instagramie.
 

Trzeba przyznać, że perfekcyjna figura Nicole Scherzinger robi naprawdę duże wrażenie. Seksowne kształty oraz drapieżną stylizację docenili również miłośnicy piosenkarki, którzy porównali ją nawet do Kobiety-Kot. Rzeczywiście, podobieństwo do komiksowej postaci jest uderzające.

Jesteś nową Kobietą-Kot.
Świetna stylizacja!
Jesteś boginią, najpiękniejszą kobietą na świecie!
Te zdjęcia są tak rewelacyjne, że odebrało mi mowę.

A Wy jak oceniacie stylizację Nicole Scherzinger? Widzicie ją w roli nowej Kobiety-Kot?

PJA