Naturalna Sylwia Juszczak na spacerze z dziećmi. Pokazała twarz córki i młodszego syna. "Brat i siostra - wielka miłość"

Spacery są w ostatnim czasie dla Sylwii Juszczak najważniejszą formą aktywności fizycznej. W towarzystwie córki i syna wybrała się na rodzinną przechadzkę w okolice warszawskich Pól Mokotowskich. Na Instagramie chwali się wspaniałą relacją swoich dzieci. To "wielka miłość".

Sylwia Juszczak w ubiegłym roku po raz trzeci została mamą. Urodziła córeczkę, która jest owocem jej miłości z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka często pokazuje "urywki" ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Nie czuje bariery przed tym, by dzielić się z fanami rodzinnymi fotografiami. Z chęcią publikuje wizerunek swoich pociech, często zaznaczając, że uczucie, które łączy jej dzieci jest szczere i trwałe. Tym razem na Instagramie zrelacjonowała spacer po warszawskich Polach Mokotowskich. Aktorka na zdjęciu zachwyca swoją naturalnością, ale to Konstancja i Vincent wzbudzają największe zainteresowanie fanów.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak bawili się na swoim weselu. To była elegancka uroczystość!

Rodzinny spacer Sylwii Juszczak

Żona Mikołaja Krawczyka lubi chwalić się swoimi pociechami. Szczególnie teraz, kiedy spędza z dziećmi o wiele więcej czasu, zajmując się małą Konstancją i wybierając się na rodzinne spacery. Aktorka często pokazuje użytkownikom Instagrama, że różnica wieku pomiędzy córką a synami wcale nie utrudnia im zbudowania zażyłej relacji. Systematycznie podkreśla, że braci i siostrę łączy prawdziwa miłość. 

Sylwia kilka dni temu wybrała się na przechadzkę z Konstancją i swoim starszym synem, Natanielem. Nastolatek czule opiekował się siostrą, co zostało zauważone przez fanów aktorki. Tym razem w rolę starszego brata chętnie wcielił się młodszy syn, Vincent. Razem z mamą i siostrą spacerował w pobliżu starego stadionu na Polach Mokotowskich.

Dziś spacerek z Vincentem i Konstancją na stary stadion. Oczywiście patrzyliśmy przez ogrodzenie. Brat i siostra, wielka miłość - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Juszczak. 
 

Mała Konstancja jest z pewnością mocno rozpieszczana przez swoje starsze rodzeństwo. Jedna z internautek zauważyła, że dziewczynka to prawdziwa szczęściara i zapytała, ile tak naprawdę ma braci:

Ile ta słodka Konstancja ma braci? Szczęściara!

Sylwia nie zwlekała długo z odpowiedzią. W komentarzu zaznaczyła, że jej najmłodsza pociecha ma aż czterech braci. Aktorka wykazała się klasą, uznając, że rodzeństwem Konstancji są zarówno Vincent i Nataniel, jak i synowie Mikołaja Krawczyka z poprzedniego związku z Anetą Zając

BWO 

Więcej o: