Katarzyna Glinka na romantycznym zdjęciu z partnerem. Aktorka śmiało pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Poród już za chwilę

Katarzyna Glinka niedługo na świecie przywita swoje drugie dziecko. Na profilu jej partnera pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Ciążowy brzuszek aktorki jest już coraz większy!

Katarzyna Glinka jest już w zaawansowanej ciąży. Aktualnie wiele czasu spędza w domu, który aktywnie wykorzystuje, by móc pobyć z najbliższymi. Jej partner, Jarosław Bieniecki, pochwalił się ostatnio ich wspólnym zdjęciem, które opublikował w mediach społecznościowych. Na fotografii dobrze widać brzuch aktorki, która już niedługo urodzi drugie dziecko.

Katarzyna Glinka pokazuje brzuch

Zdecydowanie to jedno z bardziej romantycznych zdjęć pary. Zakochani tryskają na nim radością, a Katarzyna wtula się do swojego partnera, odsłaniając brzuszek.

Ze świata i z biznesu wieści średnie... Więc cieszymy się tym, co mamy - czytamy.
 

Zdjęcie bardzo spodobało się internautom i pod postem od razu pojawiło się wiele miłych słów.

Pięknie. Najlepszego dla Was.
Kasiu, pięknie wyglądasz, razem cudownie wyglądacie.
Kochani, to cudowna wiadomość. I niech niedługo głośny śmiech Bobo i tupot małych stóp wygrywa Wam rytm dnia w tej niesamowitej przygodzie. Trzymajcie się ciepło i szczęśliwego rozwiązania! - pisali.

Dodatkowo hasztag pod zdjęciem zdradził, że do ostatecznego rozwiązania zostało tylko półtora miesiąca!

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży.

Katarzyna Glinka w ciąży

Katarzyna Glinka na początku stycznia poinformowała na Instagramie swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Aktorka ma już 8-letniego synka Filipa, który niedługo zostanie starszym bratem. Przypomnijmy, że Glinka dołączyła do grona gwiazd, które promują aktywność i rozwijanie pasji nawet w ciąży. Ostatnio mogliśmy podziwiać, jak Katarzyna nurkuje, będąc w Izraelu. To zachowanie bardzo spodobało się jej fanom. Uważają, że inni powinni brać z niej przykład i tak samo inspirować swoje dzieci.

BO