Patrycja Sołtysik skrytykowana przez internautkę za związek ze starszym mężczyzną. "Wstyd na ulicy". Odpowiedziała

Patrycję Sołtysik i Andrzeja Sołtysika dzielą 24 lata różnicy. Żona prezenterka często zmaga się przytykami ze strony internautów. Teraz nie było inaczej.

W show-biznesie nie brakuje związków z dużą różnicą wieku. Mimo złośliwych komentarzy te naprawdę nie kończą się jedynie przelotnym romansem. Idealnym tego przykładem jest małżeństwo Edyty i Cezarego Pazurów. Znany z programu "Dzień Dobry TVN" Andrzej Sołtysik kilka lat temu związał się z o 24 lata młodszą kobietą. Patrycja Sołtysik, bo o niej mowa, przywykła już do nieprzychylnych komentarzy, jednak od czasu do czasu publikuje wpisy hejterów. Właśnie tak zrobiła i tym razem. 

Zobacz wideo Patrycja Sołtysik bez makijażu. Włączyła się w głośną akcję!

ZOBACZ TEŻ: Żona Sołtysika nie przejmuje się hejtem. Znów pokazuje, jak karmi piersią ponad 2-letniego syna. W komentarzach burza

Patrycja Sołtysik skrytykowana za związek ze starszym mężczyzną

Patrycja Sołtysik na Instastory zamieścił zdjęcie e-maila, który otrzymała na skrzynkę kontaktową swojego bloga. Mimo że poruszanie tematu różnicy wieku pomiędzy nią a jej mężem nie jest jej obce, to była zaskoczona treścią wiadomości. Internautka nie szczędziła jej gorzkich słów. 

Dzień dobry. Jak to jest mieć starszego mężczyznę? To jest inne pokolenie przecież i wstyd jest na ulicy i wśród znajomych. Jak to się znosi? - spytała w mailu internautka. 

Patrycja Sołtysik emailPatrycja Sołtysik email instagram.com@pati_soltysik

Pati nagrała krótkie Instastory, w którym odnosi się poniekąd do nieprzychylnej wiadomości. Zwykle nie reaguje na niemiłe zaczepki, jednak tym razem hejterka wyjątkowo rozbawiła ją absurdalną wiadomością.

Miłym akcentem kończę dzisiejszy dzień. Naprawdę codziennie różne formy hejtu mnie dopadają, ale niektóre mnie bawią, a ta już była po prostu tak absurdalna. Na e-mail kontaktowy z bloga ktoś napisał. Na pewno jest to Karolina - mówiła z sarkazmem Sołtysik.

Z anonimowymi hejterami nie ma sensu walczyć, co też radzimy Patrycji.

RG

Więcej o: