Amber Heard biła Johnny'ego Deppa? Nagranie nie kłamie. "Uderzyłam cię w szczękę"

Na jaw wyszły nowe fakty na temat związku Johnny'ego Deppa z Amber Heard. Tym razem stawiają Amber w roli oprawcy, a Deppa ofiary.

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard zakończyło się w 2016 roku. Właśnie wtedy Amber wniosła pozew o rozwód i przy okazji opublikowała zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy, zaznaczając tym samym, że pobicie jest sprawką jej ówczesnego męża. Zdecydowana większość ludzi wzięła stronę kobiety, jednak z biegiem lat na jaw wychodzą kolejne dowody, które w najgorszym świetle stawiają właśnie Amber. "Daily Mail" dotarł do nagrań z sesji terapeutycznych Deppa i Heard.

Nowe taśmy z Amber Heard i Johnnym Deppem 

Amber Heard i Johnny Depp chcieli ratować swoje małżeństwo, toteż wspólnie udali się na terapię, do której zapisu dotarł "Daily Mail". W materiale zdobytym przez tabloid opisana jest sytuacja, podczas której Amber uderzyła męża drzwiami w głowę, ponieważ podczas mocowania się drzwiami, zraniła się w palec. Uderzenie miało być na tyle mocne, że aktor aż upadł. 

Potem wstałem, nie wiem, co wtedy powiedziałem, pewnie coś w stylu "pie... się". Ale właśnie zostałem uderzony w głowę piep**onym narożnikiem drzwi - mówi w nagraniu Depp.

Amber w kolejnych częściach nagrania przyznaje się do winy.

Pamiętam, że uderzyłam cię w szczękę za sprawę z drzwiami. Przepraszam cię za to. Naprawdę nie chciałam tego - wspomina aktorka.

Depp pociągnął dalej temat.

Czyli nie chciałaś uderzyć mnie drzwiami w głowę, ale trafić w szczękę to już chciałaś? - pytał.

Wtedy Amber przyznała się do niekontrolowania swojej agresji.

Chciałam to zrobić. Chciałam cię uderzyć, ale nie wtedy podczas mocowania się drzwiami. Pamiętam, że potem chciałam cię uderzyć - tłumaczyła.

Prawnicy aktorki tłumaczą, że opublikowane przez "Daily Mail" taśmy nie przedstawiają całej prawdy. Obrońcy Heard twierdzą, że ta zachowywała się w taki sposób, ponieważ bała się agresywnego męża. Jej atak miała być próbą obrony.

Finał całej sprawy odbędzie się oczywiście w sądzie. Amber ma się czego obawiać, ponieważ Johnny Depp powołał 17 świadków, którzy będą zeznawać na jego korzyść. Co więcej, dysponuje ponad 80 nagraniami, które stawiają Amber w złym świetle. 

RG

Więcej o:
Komentarze (4)
Amber Heard biła Johnny'ego Deppa? Nagranie nie kłamie. "Uderzyłam cię w szczękę"
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 6 razy 4

  Kara za zdradzenie Venessy.
  Czasami "lepsze" jest wrogiem "dobrego".
  Ot męska głupota.

 • praskiso

  Oceniono 1 raz 1

  Ona lubi sado-maso.

 • cracken001

  0

  Echhhh...Johny,Johny...PIZ DA z ciebie,a nie pirat. JA,zalatwilbym te sucz tak,ze blagalaby o smierc,a nawet sladu by nie bylo

 • iarna

  0

  Coś się panienka i jej papugi plączą w zeznaniach.
  "mnie też żona bije ale tylko jak zasłużę... smyczem od psa..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX