Sylwia Juszczak opublikowała zdjęcie z dziećmi. Córka jest przesłodka, ale to Nataniel kradnie serce. "Przystojniak"

Sylwia Juszczak-Krawczyk jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z córeczką i najstarszym synem. Konstancja jak zwykle wygląda przesłodko, ale uwagę szczególnie przyciąga Nataniel. To już duży chłopak!

Sylwia Juszczak-Krawczyk w ubiegłym roku po raz trzeci została mamą. Tym razem aktorka świętowała narodziny córeczki Konstancji, która stała się oczkiem w głowie dwóch starszych braci. Dumny ojciec, Mikołaj Krawczyk, często chwalił się w mediach społecznościowych swoją pociechą, jednak nie decydował się na publikowanie wizerunku dziewczynki. Dopiero na początku marca postanowił pokazać twarz swojej małej córeczki. Tym razem to Sylwia udostępniła na Instagramie zdjęcie z dziećmi. Konstancja zachwyca, jednak to Nataniel zwrócił największą uwagę internautów. Wyrósł na przystojnego młodego mężczyznę!

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk w końcu ulokował swoje uczucia na stałe? Zobaczcie nagranie z wesela aktora i Sylwii Juszczak

Syn Sylwii Juszczak zachwycił fanów aktorki

Sylwia Juszczak-Krawczyk nie stroni od mediów społecznościowych. Aktorka często publikuje na Instagramie posty, które bezpośrednio dotyczą jej życia prywatnego. Kobieta chwali się szczęściem rodzinnym, udostępniając fotografie z mężem, Mikołajem Krawczykiem i dziećmi. Tym razem pokazała urocze zdjęcie ze spaceru, na którym możemy zobaczyć malutką Konstancję i najstarszego syna aktorki, Nataniela. Sylwia wyznaje, że to dla niej przepiękny obraz, gdy widzi swoje dwie pociechy w objęciach. 

Najstarszy syn z najmłodszą córką. Kocham ten widok. 
 

Fani aktorki nie kryją zachwytu relacją, która łączy jej dzieci. W komentarzach wspominają również o tym, że Nataniel jest prawdziwym przystojniakiem. 

Synuś przystojniak
Fiu... Fiu... Fajny ten syn...

Również uważacie, że pierworodny Sylwii Juszczak ma dużą szansę na zaistnienie w mediach? Jego uroda może mu w tym pomóc! Zdjęcia Nataniela znajdziecie w naszej galerii.

BWO