Ania z "Rolnik szuka żony" zupełnie zmieniła swój wygląd. Została blondynką. Co za metamorfoza

Ania Stelmaszczyk z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Teraz jest blondynką.

Ania z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła zmienić swój wizerunek. Postawiła na zmianę koloru włosów, a efektem pochwaliła się na swoim InstaStories. Jak się okazuje, Ania teraz jest blondynką. Musimy przyznać, że w tym odcieniu bardzo jej do twarzy.

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę

Ania dotychczas znana była z tradycyjnej fryzury w raczej mysim kolorze z jasnymi pasemkami. Jej znakiem rozpoznawczym zdecydowanie była lekko opadająca grzywka. Jednak ta wersja idzie już w zapomnienie. Ania na Instagramie zdradziła tylko odrobinę, a my nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć. Sama zresztą zapowiedziała, że wiosenna metamorfoza to nie tylko nowy kolor.

Ania z 'Rolnik szuka żony'Ania z 'Rolnik szuka żony' Fot. Anna Stelmaszczyk - Instagram

Przypomnijmy, że Ania w programie "Rolnik szuka żony" poznała Jakuba. Choć bardzo się do siebie zbliżyli i nawet ich związek był kontynuowany po zakończeniu nagrań, niestety nie przetrwali. Decyzją o rozstaniu podzielili się z internautami na swoim Instagramie. Okazało się, że każde z nich miało inna wizję rodziny. Para wielokrotnie podkreślała, że rozstała się w przyjaźni. Ania po rozstaniu postanowiła wyjechać do Włoch z przyjaciółmi. Niestety jej decyzja spowodowała ogromną falę hejtu, którą internauci wymierzyli w jej stronę.

Najwyraźniej Ania postanowiła tym się nie przejmować i powróciła do normalnego życia. Ostatnio pochwaliła się nawet swoim nowym hobby. Zaczęła się bowiem uczyć jazdy na waveboardzie, a pierwsze efekty pokazała w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Jedyną parą z 6. edycji programu, do której wyraźnie uśmiechnęło się szczęście, są Ilona i Adrian. Mimo dzielącej ich odległości świetnie się dogadują i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, czym często chwalą się na Instagramie. Dodatkowo wzajemnie się wspierają i pokochali hobby swojej połówki. Adrian dla wybranki serca polubił konie, a Ilona dla ukochanego fotografię.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.