Selena Gomez już tak nie wygląda. W programie Kelly Clarkson zaprezentowała nową fryzurę inspirowaną bohaterką z "Przyjaciół"

Selena Gomez wystąpiła w programie "The Kelly Clarkson Show". Wokalistka tym samym pokazała się w nowej fryzurze.

Selena Gomez przez ostatnie miesiące eksperymentuje ze swoją fryzurą. Widzieliśmy ją w lokach, prostej grzywce i długich włosach. Jednak podczas wizyty w programie Kelly Clarkson pokazała się we fryzurze inspirowaną bohaterką z serialu "Przyjaciele". 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Selena Gomez w nowej fryzurze

W latach 90. wszystkie kobiety chciały wyglądać jak Rachel Green z serialu "Przyjaciele". Gdy przychodziły do fryzjera, prosiły, aby stworzyć fryzurę, którą nosiła w serialu Jennifer Aniston. Selena Gomez przypomniała tę charakterystyczną fryzurę, która nazywana jest po prostu Rachel. 

Fryzjerka artystki, Marissa Marino zamieściła na Instagramie fragment rozmowy Seleny z Kelly. W opisie nagrania potwierdziła, że fryzura artystki była inspirowana bohaterką z "Przyjaciół". 

Inspiracją do fryzury Seleny była Rachel Green, która spotkała Goldie Hawn ze "Zmowy pierwszych żon" - napisała Marissa Marino na Instagramie.  
 

Czy takie zmiany wyglądu oznaczają, że coś złego dzieje się w życiu gwiazdy? Ostatnio Selena była widziana w bardzo odważnej kreacji i kręconych włosach podczas kręcenia najnowszego teledysku w Los Angeles. Podobno artystka była pijana podczas gali AMA. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, że 27-latka się zatacza

Selena Gomez ostatnio wydała nową płytę. Według fanów "Rare" dotyczy głównie jej byłego chłopaka, Justina Biebera. Artystka udzieliła także wywiadu, w którym wyznała, że w czasie związku z muzykiem była ofiarą przemocy emocjonalnej. Bieber nie był dłużny byłej dziewczynie, podczas rozmowy gorzko wspominał związek z Gomez

DK

Więcej o: