Meghan Markle spodziewa się kolejnego dziecka? Brytyjczycy są pewni, a ma o tym świadczyć "blask" księżnej

Pogłoski o kolejnej ciąży Meghan Markle nie cichną od kilku tygodni. Czyżby księżna ukrywała swój błogosławiony stan? Nastał szał bukmacherski!

Meghan i Harry chcieli uciec od świata mediów i żyć pozorną normalnością, wychowując w Kanadzie swojego ukochanego synka. Archie jest oczkiem w głowie pary książęcej i to właśnie ze względu na jego dobro, małżonkowie zdecydowali się na rezygnację z pełnienia obowiązków królewskich. Pragną chronić swoją prywatność, czego nie ułatwia im brytyjska prasa. Sympatycy Windsorów wciąż doszukują się u Meghan oznak kolejnej ciąży. Jej ostatnia służbowa wizyta w Londynie rozgrzała atmosferę do czerwoności, a bukmacherzy nie nadążają z przyjmowaniem zakładów. Czyżby rodzina królewska niebawem się powiększyła?

Zobacz wideo Pamiętacie, jak Meghan i Harry poinformowali świat o narodzinach swojego pierworodnego?

Meghan Markle w ciąży?

Marzec jest dla pary książęcej ostatnim miesiącem, w którym zmuszeni są reprezentować "royalsów" na różnego rodzaju wydarzeniach wagi państwowej. Meghan i Harry przyjechali do Londynu po kilku tygodniach przerwy od obowiązków królewskich. Ich pierwsze oficjalne wyjście od czasu megxitu wzbudziło wiele emocji. Szczególną uwagę zwracało zachowanie zakochanych, którzy wyglądali na niebywale zrelaksowanych i szczęśliwych. Ekspertka od mowy ciała pokusiła się nawet o przeanalizowanie ich gestów, twierdząc, że Harry jest w tej relacji "uległą" stroną. 

Nic jednak tak nie interesowało sympatyków pary książęcej jak to, czy Meghan spodziewa się kolejnego dziecka. Choć żadne zmiany fizyczne nie wskazują na to, że Markle jest w ciąży, Brytyjczycy doszukują się własnych teorii, traktując "blask i piękny wygląd" księżnej jako dowód o jej błogosławionym stanie. W Wielkiej Brytanii nastał bukmacherski szał! 

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle, książę Harry Instagram/sussexroyal

Ostatnie zakłady zdecydowanie sugerują, że za rogiem może czekać nowina o ciąży Meghan, a kiedy to nastąpi, bukmacherzy powinni przygotować się na kolejny sukces - powiedział rzecznik strony, która zajmuje się porównywaniem zakładów.

Na oficjalne stanowisko pary książęcej w tej sprawie będziemy musieli chyba długo poczekać. "Pożegnanie się" z rodziną królewską zdjęło z Meghan i Harry'ego obowiązek dzielenia się ze światem informacją o ewentualnej ciąży amerykańskiej aktorki. A przecież właśnie po to małżonkowie wyprowadzili się do Kanady - by cieszyć się spokojnym życiem, z dala od mediów. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (12)
Meghan Markle spodziewa się kolejnego dziecka? Brytyjczycy są przekonani. Ma o tym świadczyć "blask" księżnej
Zaloguj się
 • gosc25

  Oceniono 6 razy 4

  gdyby faktycznie była w ciąży to nie narażałaby się na podróże w obliczu epidemii.

 • lob2

  Oceniono 3 razy 1

  Gazeto Wyborcza !!!! po co nam wypisujesz życie obcej kobiety,która dla nas nic nie znaczy .

 • wollna

  Oceniono 9 razy 1

  Fenomen dominacj Megan nad Harrym.....moja babcia mawiala..jak kobieta umie poddac facetowi, to on zrobi dla niej wszystko, nawet porzuci najpiekniejsza czy najmadrzejsza zone. I tak jest w tym przypadku.

 • babs12

  Oceniono 9 razy 1

  Przecież ma wielką karierę aktorską robić, więc z pewnością nie jest w ciąży.

 • maj.basia

  Oceniono 2 razy 0

  E tam!

 • 24140_naleczowiak

  Oceniono 14 razy 0

  też bym z niej nie złaził ;)

 • normalnainaczej

  Oceniono 7 razy -1

  żal mi tego biednego faceta.Lubiłam go bardziej od brata. Niestety nie zna się na ludziach.
  M jest fałszywa- tyle w temacie,będzie miał z nią problem.

 • rikol

  Oceniono 13 razy -7

  Zrobiła lifting i nowe zęby, zeszlifowała swoją szczękę boksera, to i jest zadowolona. Jej twarz wyglada jak z zupełnie innej osoby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX