Jude Law zabrał piękną żonę na lunch w Londynie. Para spodziewa się dziecka? Te zdjęcia zdradzają wiele

Jude Law został ostatnio przyłapany ze swoją żoną przez ciekawskich paparazzich. Myślicie, że nowe zdjęcia wskazują na to, że aktor po raz szósty zostanie ojcem?

Jude Law jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich aktorów w Hollywood. Ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak "Sherlock Holmes", "Grand Budapest Hotel", "Parnassus" czy ostatnio "Młody papież". Jednak niemniej niż jego filmowy dorobek, interesujące są związki aktora z pięknymi kobietami. Przypomnijmy, że wraz ze Sienną Millertworzył jedną z najbardziej gorących par Hollywood. Ich szczęście skończyło się jednak, kiedy Law wdał się romans z nianią jego dzieci. Później aktor kojarzony był z wieloma aktorkami z Hollywood, jednak ostatnio to Philippa Coan, psycholożka biznesu, skradła jego serce na dłużej.

Jude Law zabrał żonę na lunch

Jude Law i młodsza o 14 lat Philippa Coan zaczęli się spotykać już w 2015 roku. Aktor i jego przepiękna ukochana wzięli ślub w maju 2019 w Londynie. Jak już pisaliśmy jakiś czas temu, uroczystość była skromna, a zaproszenia otrzymali tylko najbliżsi pary.

Wygląda na to, że w ich związku układa się całkiem nieźle. Ostatnio paparazzi przyłapali aktora i jego ukochaną, kiedy ci udali się na lunch i zakupy w Primrose Hill. Na wypad para wybrała niezobowiązujące, codzienne stylizacje. Aktor założył siwy płaszcz, a jego żona granatową kurtkę i wygodnie spodnie.

Jude LawJude Law %NASH / BACKGRID / Backgrid UK / Forum / %NASH / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Jednak to nie stylizacje są tym, co najbardziej zwraca uwagę na najnowszych zdjęciach pary. Wydaje się, że Philippa Coan pod luźnym sweterkiem skrywa zaokrąglony brzuszek. Sposób, w jaki psycholożka trzyma dłoń, także pozwala spekulować na temat ciąży.

Przypomnijmy, że aktor jest już tatą piątki pociech: Iris, Rafferty'ego, Rudy'ego, Sophi oraz Ady. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Jude Law zostanie ojcem po raz szósty.

Jp

Więcej o: