"Taniec z Gwiazdami" bez widowni! "Niewykluczone, że nagrania będą odwołane całkowicie" [TYLKO U NAS]

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" też reaguje na koronawirusa. Nagranie najbliższego odcinka flagowego programu Polsatu odbędzie się bez udziału widowni. To pierwsza taka sytuacja w długiej historii show.

Koronawirus zbiera swoje żniwa w show-biznesie. Odwoływane są gale, premiery kinowe i teatralne. A co z programami na żywo? Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, najbliższy odcinek „Tańca z Gwiazdami” odbędzie się, ale bez udziału publiczności.

Po decyzji władz o odwołaniu imprez masowych wydawało się, że telewizyjne show są bezpieczne. Niestety, regulacje dotknęły te produkcje, które nagrywane są w studiu z publicznością. Wśród nich jest „Taniec z Gwiazdami”.

ZOBACZ TEŻ: "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Premiera filmu z Julią Wieniawą przełożona przez koronawirusa. Aktorka komentuje

Początkowo nie brano pod uwagę takiego rozwiązania, bo na widowni w studiu ATM, gdzie nagrywany jest „TzG”, zasiada około 200 osób. Taka liczba mieści się wprawdzie w dopuszczalnych limitach, ale po dzisiejszej informacji o zamknięciu kin i teatrów, nikt nie miał wątpliwości, że należy podjąć decyzję o nagraniach bez publiki. Na jak długo?

Póki co, do odwołania - zdradza nasz informator.
Zobacz wideo

Niewykluczone jednak, że jeśli epidemia będzie postępować, nagrania „Tańca z Gwiazdami” zostaną odwołane całkowicie - przy produkcji show pracuje bowiem około 100 osób. Wszystkie decyzje mają być podejmowane na bieżąco.

Rywalizacja bez aplauzu publiczności może być dla uczestników osobliwym doświadczeniem. Zasiądziecie przed telewizorami, żeby im kibicować?

PG

Więcej o:
Komentarze (13)
"Taniec z Gwiazdami" bez udziału widowni! To pierwsza taka sytuacja w historii programu
Zaloguj się
 • nador

  Oceniono 2 razy 2

  Panowie, pora umierać. Na wirusa czy cokolwiek. Z odwołaniem meczy ligowych jakoś się cudem pogodziłem, ale brak Tanca z Gwiazdami przelało czarę goryczy. Nie mamy już po co żyć.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  cóż za uroczy świat pustaków dla takich samych pustaków....

 • dodosdontquack

  Oceniono 1 raz 1

  slusznie. nie mozna udawac chojraka. za duze ryzyko.

 • rusham

  Oceniono 1 raz 1

  straszne

 • olisar

  Oceniono 1 raz 1

  Jak żyć?!?!?!

 • mw29

  0

  Sa i dobre strony pandemi.

 • cracken001

  0

  Hmmm... KTO w tym....gownie jest "tom gfiasdom"??? A tak na marginesie...mam nadzieje,ze fieniafa zlapie tego wirusa,nawet bez publicznosci,i przynajmniej na jakis czas, przestana nas nia KATOWAC

 • cooltras

  0

  Idźmy krok dalej i w ogóle niech to zdejmą z anteny, a potem wyłącza internet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX