Julia Oleś w wywiadzie o byłych związkach. Eks Durczoka przyznała, że doświadczyła przemocy

Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka, zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu. Opowiedziała o toksycznych związkach, a także przemocy, jakiej doświadczyła w przeszłości.

Julia Oleś jest znana blogerką lifestylową, a także właścicielką marki SOXY, która produkuje modne skarpety. Na Instagramie obserwuje ją ponad 50 tysięcy użytkowników, jednak w mediach wciąż funkcjonuje jako była partnerka Kamila Durczoka. Mimo że konsekwentnie odmawia rozmów na temat swojego zakończonego medialnego związku, zgodziła się udzielić osobistego wywiadu Malinie Błańskiej. W rozmowie z dziennikarką opowiedziała o toksycznych związkach, a także przyznała, że w przeszłości dwukrotnie partner podniósł na nią rękę. 

Julia Oleś o związkach ze starszymi mężczyznami

Julia Oleś ma na swoim koncie związki ze sporo starszymi od siebie mężczyznami. Plotkowano na temat jej romansu z 21 lat starszym byłym działaczem PiS-u, Markiem Migalskim, jednak nigdy nie odniosła się do medialnych doniesień. Największą popularność w polskich mediach przyniosła jej relacja z Kamilem Durczokiem, z którym chętnie bywała na warszawskich salonach. Rożnica wieku między nią a dziennikarzem wynosi 22 lata. Po czasie blogerka przyznała, że takie związki wiążą się z kłopotami. 

Trzeba sobie zadać pytanie, dlaczego ktoś dużo starszy szuka sobie dużo młodszego partnera. I z drugiej strony, dlaczego ktoś młodszy wiąże się z kimś dużo starszym. To zazwyczaj każe przypuszczać, że tam jest jakiś kłopot. (...) To nie jest nigdy przypadek, że się tworzy toksyczny związek. Przyciągamy takich ludzi, jakimi sami jesteśmy i przyciągamy to, czym emanujemy. Człowiek, który jest zdrowy i szczęśliwy nie zbuduje toksycznego związku - wyznała w wywiadzie.

Julia Oleś doznała przemocy w związku 

Dziennikarka spytała blogerkę, czy zaznała przemocy od mężczyzny w związku. Ku zaskoczeniu, okazuje się, że na Julię Oleś w związku podniesiono rękę. W rozmowie z Błańską opowiedziała o tym:

Tak, dwa razy. W dwóch związkach coś takiego się zdarzyło w moim życiu. To były dwie różne sytuacje, dwa inne związki, dwie bardzo długie historie - dodała.
Żyjemy w kraju, w którym przyzwolenie na przemoc jest ogromne. Sama tego doświadczyłam kilka lat temu. Byłam w takiej relacji, która była przemocowa. (...) Moja mama była wówczas chora, gdy doznałam tej przemocy, jako bardzo młoda dziewczyna, nie chciałam obciążać mojej mamy tą sytuacją. Stwierdziłam, że sama sobie poradzę... - wspomina Oleś.

Julia Oleś zwróciła się o pomoc do zaprzyjaźnionego księdza, jednak ten jej nie pomógł. Wręcz przeciwnie. 

Poszłam do zaprzyjaźnionego księdza w parafii, do której należałam. Powiedziałam księdzu, co się dzieje, na co on odpowiedział: Można powiedzieć, że tylko pani jest tak traktowana, więc można powiedzieć pani partner, okazuje pani uczucie. (...) Wybuchnęłam śmiechem i wyszłam. Wtedy się rozpłakałam w samochodzie. Zaczęłam szukać pomocy gdzie indziej - dodała.

W dalszej części rozmowy Julia Oleś opowiedziała o wychowaniu dzieci w rodzinie patchworkowej, a także o zaletach chodzenia na terapię. Całość wywiadu obejrzycie poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (41)
Julia Oleś w mocnym wywiadzie o byłych związkach. Eks Durczoka przyznała, że doświadczyła przemocy
Zaloguj się
 • lublin2

  Oceniono 16 razy 12

  Oleś, Rosati ...
  najpierw wiążą sie z toksycznymi facetami po przejściach, a po jakimś czasie, gdy facet je zostawia, krzyczą o przemocy

 • sonix24

  Oceniono 11 razy 7

  Pustka. W głowie. A ogrom przemocy psychicznej stosowanej przez polki jest taki, że psychologowie z całego świata badają fenomen agresywnych Polek. Więc jak jakaś jojczy, że była przemoc, to pytanie, z czyjej strony, jest na miejscu.

 • true_lysander

  Oceniono 10 razy 6

  Taaak, Johny Deep też bił, a następnie okazało się iż to jego ówczesna psychopatka go maltretowała i na głos mówiła mu Kto Ci uwierzy, że Ciebie pobiłam? Ja? Taka malutka dziewczyna? Faceta?
  Wnioski z oskarżeń pań, szczególnie tych po latach, wyciągnijcie sami.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 8 razy 6

  In my dreams I have a plan
  If I got me a wealthy man
  I wouldn't have to work at all, I'd fool around and have a ball
  Money, money, money
  Must be funny
  In the rich man's world
  Money, money, money
  Always sunny
  In the rich man's world
  Aha aha
  All the things I could do
  If I had a little money
  It's a rich man's world
  It's a rich man's world
  A man like that is hard to find but I can't get him off my mind
  Ain't it sad

 • wykidajlo2

  Oceniono 6 razy 4

  Gdy 70 lat temu byłem dzieckiem mieszkającym na wsi, zazwyczaj w sobotę pan domu wracał po pracy do domu pijany, po czym bił żonę, dzieci i psa. Nikogo to nie dziwiło ani nie gorszyło. W niedzielę cała kochająca się rodzinka maszerowała do kościoła (bez psa, oczywiście).

 • tkslazek

  Oceniono 7 razy 3

  "... dlaczego ktoś dużo starszy szuka sobie dużo młodszego partnera. I z drugiej strony, dlaczego ktoś młodszy wiąże się z kimś dużo starszym?"

  Już ci odpowiadam, szlachetna i cnotliwa niewiasto:
  Dużo starszy chłop z pozycją szuka sobie młodej kobiety, bo taka ma lepsze cycki i dupę, niż jego rówieśnica. Zaś młodsze kobity lubią starszych panów za ich kasę i pozycję, czego mogą nie mieć ich rówieśnicy.. Po prostu się sprzedają, choć czasem biorą w pysk, jak go zbyt bezczelnie rozpuszczą. Ot, ryzyko jak w każdej grze.

  Tyle to wiedzą nawet i babcia Dziąsełko, i furman Walecki. I tylko ty, tępa dzido, chcesz sobie i nam wmówić, że nie kumasz, o co w tej gierce biega, boś młoda-naiwna. A przy tym zakładająca, że byle księżulo wie o tym sekretnym ku...eniu się więcej, niż sami aktorzy spektaklu, bo na to byś już musiał być imbecylem.
  A gó... - nie udało się, więc a kysz z tymi załganymi pierdami, smętna cipo.

 • kmieciak_z_hurghady

  Oceniono 7 razy 3

  Co jest z ludźmi, że z życiowymi problemami idą po 'radę' do księdza? To tylko niedouczone dziadki z syndromem pochodzenia. Jaką to mądrość może taki mistrz intelektu z siebie wydobyć?

 • duckoff

  Oceniono 7 razy 3

  Przykre doświadczenia. Mam nadzieję, że chociaż wszczepienie silikonów obyło się bez komplikacji

 • ukw8078

  Oceniono 10 razy 2

  Ta baba sfiksowała. Brała po mordzie, bo się ta kretynka związała z psychopatą i uznała, że to jest standard.
  Właśnie ex gostek z PiS dostał 2 lata. Za domową przemoc.
  Do tej idiotki to nie dotarło.
  To są opowieści ze światów paralelnych.
  Jutro będzie, że się po ulicach pejczami się ściga pedalstwo, strzela do sędziów i morduje żydów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX