Robert Gawliński już tak nie wygląda. Lider Wilków przeszedł ogromną metamorfozę. Z nową fryzurą trudno go rozpoznać

Robert Gawliński postanowił zmienić swój image. Muzyk obciął włosy i zmienił ich kolor.

Tego nikt się nie spodziewał! Robert Gawliński, który do tej pory mógł się pochwalić długimi brązowymi włosami, zdecydował się na zmianę wizerunku. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie widać, że muzyk ma teraz krótkie włosy w zupełnie innym kolorze.

Zobacz także: Robert Gawliński pojawił się w "DD TVN" z synami. Podobieństwo jest uderzające. Bliźniacy wyglądają jak kopie ojca

Zobacz wideo Z kim bawiła się do rana Maryla Rodowicz?

Robert Gawliński pokazał nową fryzurę

Lider zespołu Wilki został teraz krótkowłosym blondynem, co widać na najnowszych fotografiach na Instagramie zespołu. W takim wydaniu Robert Gawliński pokazał się fanom na występach w ramach trasy koncertowej, podczas której Wilki zabrały swoich miłośników w prawdziwą podróż do przeszłości. Grupa prezentuje bowiem cały swój materiał z 1992 roku z debiutanckiej płyty.

Być może metamorfoza artysty również ma związek z przeszłością i w ten sposób Robert zapowiada fanom, że kolejna trasa koncertowa będzie poświęcona utworom z 1999 roku. Wtedy wyszedł bowiem krążek Roberta Gawlińskiego "Gra", na którego okładce muzyk również miał krótkie blond włosy.

Okładka płyty Roberta GawlińskiegoOkładka płyty Roberta Gawlińskiego www.polskirock.eu

Na razie jednak artysta nie zdradził powodów swojej metamorfozy. Jego fani nie kryli jednak zaskoczenia, gdy na profilu Wilków na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie wideo. Właśnie wtedy muzyk pokazał się w nowej fryzurze po raz pierwszy. 

 
Nie poznałam pana, panie Robercie.
Gdzie są pana włosy?
Fajna fryzura, ja bym jeszcze rozjaśniła na biało - piszą fani.

Co ciekawe, gdy fanki przyznały, że już tęsknią za jego dawną fryzurą, Robert otwarcie przyznał, że on nie. Wygląda więc na to, że nie należy spodziewać się powrotu do jego dawnego image'u.

 KM

Więcej o: