Anna Świątczak wraca do "Ich Troje" z nowym wizerunkiem. Przeszła niemałą metamorfozę

Anna Świątczak ponownie zagrzeje miejsce wokalistki w zespole Ich Troje. Piosenkarka postanowiła z tej okazji zaszaleć z fryzurą. Wygląda kompletnie inaczej.

Kilka dni temu Michał Wiśniewski poinformował fanów za pomocą mediów społecznościowych, że do zespołu powraca jego Anna Świątczak. Przypomnijmy, że była żona lidera grupy była wokalistką Ich Troje przez ponad 5 lat. Fani byli stęsknieni za dawnymi wokalistkami zespołu, jeszcze z czasów jego świetności, toteż wieść o tym, że Anna Świątczak wraca, niezmiernie ich ucieszyła. Okazuje się, że wokalistka wróci na scenę w nowej odsłonie. Gwiazda zmieniła fryzurę, o czym na Instagramie pochwalił się jej fryzjer. 

Anna Świątczak zmieniła fryzurę na powrót do Ich Troje

Anna Świątczak w trakcie swojej kariery mocno eksperymentowała z włosami. Pamiętamy ją jako brunetkę, blondynkę, jednak ma na swoim koncie i bardziej barwne eksperymenty jak farbowanie włosów na czerwony. Własnie w takim wydaniu brała ślub z Wiśniewskim z Las Vegas w 2006 roku. Kilka lat temu Anna Świątczak na dobre usunęła się w cień show-biznesu i przy okazji przeżyła nawrócenie, o czym opowiedziała w specjalnym wideo na YouTubie. 

Teraz gdy uporządkowała swoje życie prywatne, zdecydowała się przyjąć propozycję Michała i powrócić do składu Ich Troje. Podczas najbliższej, jubileuszowej trasy koncertowej zaprezentuje się publiczności w innej fryzurze. Po latach bycia brunetką postanowiła wrócić do blondu. Efekty metamorfozy możemy zobaczyć na Instagramie fryzjera, Kajetana Góry. 

(...) Za dnia czarniasta,zaś nocą blondziasta. W ciągu jednej wizyty z czarnych na blond- czytamy w poście. 
 

Fani są pod wrażeniem zmiany, o czym tłumnie dają znać w komentarzach. 

Super metamorfoza. 
Piękna Anna. 
Uwielbiam cię w blondzie- piszą pod zdjęciem. 

Ania już niedługo będzie mogła zaprezentować nowy image na scenie. Podzielacie entuzjazm internautów co do jej metamorfozy? 

RG 

Więcej o: