Mateusz Łapka to prawdziwe odkrycie programu "Dance, Dance, Dance". Kim jest taneczny partner Anny Karczmarczyk?

"Dance, Dance, Dance" wzbudza wiele emocji. Już od pierwszego odcinka faworytką programu jest Anna Karczmarczyk. Jej tanecznym partnerem został Mateusz Łapka. To nowa twarz w polskiej telewizji, jednak trzeba przyznać, że na parkiecie i scenie radzi sobie świetnie. Czym zajmuje się na co dzień?

Taneczne pokazy gwiazd w "Dance, Dance, Dance" są szeroko komentowane przez jurorów. Program z odcinka na odcinek serwuje widzom coraz więcej emocji. Choć show ma charakter typowo rozrywkowy, nie brakuje w nim momentów powagi, a nawet ostrej wymiany zdań, jak w przypadku spięcia pomiędzy Anną Muchą i Kasią Stankiewicz. Krytyka występów piosenkarki mocno podzieliła obie kobiety. Natomiast słowa uznania i pochwały często trafiają pod adres Anny Karczmarczyk. To nic dziwnego, aktorka jest bardzo utalentowaną osobowością medialną, a taneczny partner gwiazdy nie ustępuje jej w niczym. Kim jest Mateusz Łapka? 

Zobacz wideo Anna Karczmarczyk w oczach swojego męża. Romantyczne nagranie!

Przyjaciel Anny Kaczmarczyk nową gwiazdą telewizji?

Anna Karczmarczyk już od lipca 2018 roku jest szczęśliwą mężatką. Aktorka wciąż rozwija się zawodowo i nie mogła odmówić udziału w programie "Dance, Dance, Dance", ponieważ występy na parkiecie sprawiają jej ogromną przyjemność, ale to wcale nie ukochany mąż towarzyszy kobiecie w tej tanecznej telewizyjnej podróży. Gwiazda zdecydowała się zaprosić do duetu swojego przyjaciela, Mateusza Łapkę i to właśnie z nim walczy o zwycięstwo. Kim jest 29-latek?

Mateusz Łapka z zawodu jest aktorem. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie, gdzie studiował razem z Anną. Przyjaciele miło wspominają ten beztroski czas, kiedy wspólnie mieszkali i dzielili się ze sobą każdą porażką i sukcesem. Ich zażyła relacja trwa od kilku lat, choć na swoich życiowych partnerów wybrali zupełnie kogoś innego. Nie przeszkadza to im w treningach i wcielaniu się na scenie w bardzo bliskie sobie, również cieleśnie, postacie. W końcu to ich praca, a małżonkowie aktorów nie mają ku temu żadnych zastrzeżeń. 

Anna Karczmarczyk i Mateusz ŁapkaAnna Karczmarczyk i Mateusz Łapka Instagram/ @anna_karczmarczyk

Mateusz związany jest na co dzień z Teatrem Kwadrat i Teatrem Ateneum w Warszawie. Widzowie mogli go zobaczyć w różnych telewizyjnych produkcjach. Grał między innymi w serialu: "Ojciec Matuesz" czy "Klan". Prywatnie jest mężem Agaty Łapki i szczęśliwym ojcem. Ich syn pojawił się na świecie podczas nagrywania zdjęć do programu. 

 

Myślicie, że Mateusz Łapka ma szanse na to, żeby stać się nową twarzą telewizji? W "Dance, Dance, Dance" radzi sobie naprawdę świetnie!

BWO