Marina odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie. Zdradziła szczegóły związku z Wojtkiem Szczęsnym i wyjawiła, ile chce mieć dzieci

Ostatnio Marina poświęciła trochę czasu fanom na Instagramie. Zdecydowała się odpowiedzieć na ich pytania, nawet te, które dotyczyły jej prywatnego życia. Sporo zdradziła!

Marina jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Regularnie publikuje posty i utrzymuje kontakt z fanami dzięki Instastories. Wokalistka chętnie relacjonuje kulisy swojego prywatnego życia, pokazuje codzienność, którą dzieli z mężem Wojtkiem Szczęsnym, a także chwali się zdjęciami synka Liama. Do tej pory jednak wciąż nie pokazała jego twarzy, idąc tym samym w ślady innych gwiazd, m.in. Anny Lewandowskiej, Natalii Kukulskiej czy Małgorzaty Sochy.

Teraz Marina zdecydowała się po raz kolejny odpowiedzieć na pytania fanów na Instastories i zdradziła sporo nowych szczegółów ze swojego życia.

Zobacz wideo Marina składa kuchenkę dla Liama

Marina odpowiada na pytania fanów

Artystka przygotowała prawdziwą gratkę dla swoich fanów. Poświęciła dla nich czas i odpowiadała na ich pytania. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, za co cieni swojego męża, jak go poznała, a także ile dzieci planuje. Okazuje się, że Marina najbardziej ceni Wojtka Szczęsnego za poczucie humoru.

Za to, że ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości i anielski spokój w kryzysowych sytuacjach, jeśli rozumiecie, co mam na myśli. Nikt mnie nie nie rozumie tak jak on (nawet ja) - napisała Marina.

Artystka wyjawiła również, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Nie odpowiedziała wprost na pytanie o liczbę dzieci, ale zamieściła gifa z ich gromadką. Można się więc domyślać, że nie poprzestanie na jednym Liamie. Marina zdradziła także, że poznała Wojtka, gdy miała 23 lata.

Wojtek mnie zobaczył w necie i postanowił zdobyć do mnie numer - napisała.

Dzięki instagramowej relacji gwiazdy wiemy również, że jej najlepszą przyjaciółką jest jej mama, a jej największą wadą jest "nałogowe spóźnialstwo".

 KM

Więcej o:
Komentarze (4)
Marina odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie
Zaloguj się
  • gienia5

    Oceniono 2 razy 0

    Czy ja też mogę być fanką pani Mariny ?
    Gdzie się można zapisać ?
    Będę mogła jej dotknąć ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX