Anna i Robert Lewandowscy oglądali mecz z Klarą. Fani: Uśmiech chyba po tatku. Zdjęcie skomentowała także mama piłkarza

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się w Dzień Kobiet na mecz Bayernu Monachium z Augsburgiem. Na trybunach towarzyszyła im Klara!

8 marca, czyli w Dzień Kobiet, Robert Lewandowski postanowił zaprosić kobiety swojego życia na mecz Bayernu. Przypomnijmy, że piłkarz niedawno doznał kontuzji i złamał kość piszczelową. Polski napastnik musi teraz odpoczywać, a na murawę wróci dopiero na początku kwietnia. Najwięcej czasu spędza więc z rodziną, czym małżeństwo chwali się w swoich mediach społecznościowych.

Klara Lewandowska na meczu z rodzicami

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie rodzinne zdjęcie z mężem i córką Klarą. I to oczywiście ona zwróciła największą uwagę internautów. Wcale się temu nie dziwimy, ponieważ dziewczynka wygląda na nim naprawdę uroczo i stylowo! Czy na naszych oczach wyrasta nowa ikona mody?

 

Klara tego dnia miała na sobie ciemne jeansy oraz kurtkę i czapkę w odcieniu jasnego różu. Jednak wzrok przykuwają najbardziej okulary w kształcie serc. No i ten zawadiacki uśmiech. Jesteśmy nim po prostu zauroczeni. Podobnie jak internauci.

Uśmiech Klarci chyba po tatku.
Klara jaki słodziak!
Super rodzina! Jesteście mega inspirujący. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie - pisali.

Post skomentowała również mama Roberta, pani Iwona.

Dumna babcia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska opublikowała życzenia na Dzień Kobiet. Przy okazji dodała nowe zdjęcie z Klarą. Ma już bardzo długie włosy!

Zdjęcie z tego dnia opublikował również sam piłkarz. Wszystkie oczy znowu zostały skierowane na Klarę. Robert pokazał na nim profil swojej córeczki. Czy już niedługo polska royal couple zdecyduje się pokazać całą twarz dziewczynki?

 

Jesteście ich fanami?

KB

Zobacz wideo Klara Lewandowska na obozie Anny