Anna Lewandowska opublikowała życzenia na Dzień Kobiet. Przy okazji dodała nowe zdjęcie z Klarą. Ma już bardzo długie włosy!

Anna Lewandowska uczciła Dzień Kobiet nowym zdjęciem Klary. Nie zapomniała też o życzeniach.

Anna Lewandowska od kilku lat konsekwentnie buduje swoje imperium w mediach społecznościowych. Aktualnie jej profil na Instagramie śledzi już ponad 2,5 miliona osób, dzięki czemu znajduje się ona w czołówce polskich gwiazd w sieci. Swoje posty "Lewa" dedykuje w dużej mierze kobietom. Nic więc dziwnego, że nie zapomniała o nich w dniu ich święta.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska zwróciła się do swoich fanek

Z okazji Dnia Kobiet Anna Lewandowska wystosowała do swoich fanek długi post, w którym rozpisała się o zaletach płci pięknej. Czytamy w nim między innymi, że "kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuje spokojem - bo zna swoją wartość".

W tym dniu, życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń - to jest podstawa równowagi i harmonii - czytamy dalej.

Fanki doceniły życzenia swojej idolki i w komentarzach odwdzięczyły się jej tym samym. Były bardzo wzruszone.

Pięknie napisane. Cudownego dnia.
Wszystkiego najlepszego.
Piękne, prawdziwe słowa... Wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie i Klaruni - piszą.

Do okolicznościowego postu Ania Lewandowska dołączyła urocze zdjęcie, na którym towarzyszy jej córka Klara. Uwagę zwraca fryzura dziewczynki. 2,5 latka ma już bardzo długie włosy! Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Lewandowscy coraz śmielej pokazują w mediach społecznościowych swoją córkę. Ania chętniej chwali się też brzuszkiem, niż podczas pierwszej ciąży. Ciekawe, skąd te zmiany?

Więcej o:
Komentarze (8)
Anna Lewandowska opublikowała życzenia na Dzień Kobiet. Przy okazji dodała nowe zdjęcie z Klarą. Ma już bardzo długie włosy!
Zaloguj się
 • farah

  Oceniono 3 razy 3

  Gdy gęba prosta krzywi się non-stop, to zmarchy podkreślą prymityw na koniec.
  I pytanie zasadnicze, po co tak się publicznie gimnastykować, szczerząc się w wysiłku sztucznym i głupawym? Z chciwości, czy z głupoty? A może chce się doskoczyć do drugiego prostackiego niewolnika w kuśkę uzbrojonego?
  Jakby nie było, jeno wstyd i żałość owocem tego pozostają.

 • mazzinl890

  Oceniono 2 razy 2

  Anna Lewandowska opublikowała życzenia na Dzień Kobiet.
  Ale o fankach bez wagin zapomniała, ta patriarchalna suka!

  Https://nczas.com/2019/03/12/za-lewakami-nie-nadazysz-amerykanska-aktorka-debra-messing-przeprasza-za-pominiecie-w-swieto-kobiet-tych-pan-ktore-maja-penisa-foto/

 • valla

  Oceniono 2 razy 2

  Nochal jej urósł

 • dank-a11

  Oceniono 1 raz 1

  "Fanki doceniły życzenia swojej idolki i w komentarzach odwdzięczyły się jej tym samym. Były bardzo wzruszone" Dobrze ze ze wzruszenia sracz..i nie podostawaly!.

 • gienia5

  0

  Czy ja też mogę być fanką pani Ani ?
  Gdzie się można zapisać ?
  Będę mogła jej dotknąć ?

 • claudiusz

  0

  ja tez doczepiam sie do zyczen w tym waznym socjalistycznym swiecie i zycze niestrudzonej Ani nieprzerwana walke o lepsze jutro wszystkich obywateli swiata ...

 • nerrroli

  Oceniono 4 razy -4

  Dziękuję 😁 wszystko NAJ dla piękniej Kobiety i jej cudownej Rodziny 🥰

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX