Jennifer Lopez pokazała na Instagramie odważne nagranie w kostiumie kąpielowym. "Nawet na plaży wyglądasz jak milion dolarów"

Jennifer Lopez pochwaliła się na Instagramie nagraniem z plaży. Na krótkim wideo mogliśmy podziwiać ją w białym kostiumie kąpielowym.

Jennifer Lopez wreszcie znalazła czas na relaks. Jak się okazuje, dla gwiazdy najlepszą formą wypoczynku jest wylegiwanie się na plaży. Artystka postanowiła trochę się poopalać na plaży w Miami, czym pochwaliła się fanom na Instagramie. Na swój profil wrzuciła krótkie nagranie wideo, na którym widać ją w białym kostiumie kąpielowym. Wideo jest dość odważne!

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Jennifer Lopez na plaży

Artystka opublikowała na Instagramie nagranie wideo, na którym zaprezentowała fanom swoje ciało w białym kostiumie kąpielowym. Nagrywanie rozpoczęła od pokazania swojego pośladka i bioder, wcięcia w talii i dopiero potem pokazała swoją twarz.

Nikt nie lubi zacienionych plaży - napisała Jennifer pod nagraniem.
 

Fani oczywiście nie kryją zachwytu nagraniem idolki.

Jesteś taka piękna.
Wiecznie młoda i wspaniała.
Nawet na plaży wyglądasz jak milion dolarów - piszą fani artystki.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami. Jennifer Lopez wyglądała obłędnie na plaży w kostiumie kąpielowym. Gwiazda zadbała o odpowiednią oprawę. Miała makijaż utrzymany w barwach złota, kolczyki Chanel, eleganckie okulary i kapelusz. Nie zapomniała również o swoim luksusowym pierścionku zaręczynowym, który otrzymała od Aleksa Rodrigueza. Wielki 10-15 karatowy diament jest warty 5 milionów dolarów.

Jennifer LopezJennifer Lopez Instagram/jlo

Jennifer Lopez na plaży nie była sama. Towarzyszył jej nauczyciel śpiewu i przyjaciel, Stevie Mackey, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Selena Gomez, Chris Martin, Jojo, Lenny Kravitz, Kelly Rowland czy Nicole Scherzinger.

 KM