Paulina Krupińska zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Pokazała, ile musiała nastawić budzików, żeby wstać do pracy

Paulina Krupińska i Damian Michałowski po raz pierwszy poprowadzili poranny program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Gwiazda zamieściła zdjęcie ze studia, a fani w komentarzach dodawali jej otuchy.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski to nowa para prowadzących "Dzień Dobry TVN", którzy zadebiutowali na antenie w czwartkowy poranek. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem ze studia, a fani nie kryli, że nie mogli doczekać się jej występu. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska i Damian Michałowski o

Paulina Krupińska prowadzi "Dzień Dobry TVN"

Była miss zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w studiu programu śniadaniowego wraz ze współprowadzącym, Damianem Michałowskim. W poście zapytała fanów, czy oglądają "Dzień dobry TVN".

Kto jest już z nami? Zapraszamy z Damianem Michałowskim do "Dzień dobry TVN" - napisała Krupińska na Instagramie.
 

W komentarzach fani kibicowali Paulinie i deklarowali, że specjalnie nastawili budziki, żeby zobaczyć jej debiut w roli prowadzącej programu śniadaniowego.

Pani Paulinko super start! Włączyłam specjalnie, by zobaczyć pani początki i mocno kibicuję! Miło będzie rankami oglądać tak sympatyczną, uśmiechniętą twarz! Powodzenia.
Najlepsza para DDTVN jesteście mega! Fajni, na luzie tak trzymać.
Super duet. Powodzenia! Oglądamy! - pisali fani. 

Na instagramowej relacji Paulina pokazała, ile włączyła budzików, żeby wstać na poranne nagranie programu. Stwierdziła, że nie ufa sobie, jeśli chodzi o poranne wstawanie. 

Nie ufam sobie w kwestii budzików - zażartowała Krupińska. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska screen Instagram/pkrupinska

Kim są nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN"?

Paulina Krupińska jest dobrze znaną i lubianą modelką. Była miss prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Miała już okazję pracować przy programie "Pytanie na śniadanie", zaś później widywaliśmy ją na antenie TVN Style, gdzie prowadziła kilka formatów. 

Damian Michałowski to prezenter radiowy, który od wielu lat związany jest z Radiem ZET. Do tej pory prowadził polsatowską "Wyspę Przetrwania" a dla TVP2 koncerty sylwestrowe. Wiele razy mogliśmy go widzieć w telewizyjnych show, gdzie był reporterem Radia ZET. 

Jak wam się podoba nowa para prowadzących?

DK

Więcej o: