Joanna Liszowska postawiła na błysk na ramówce Polsatu. My patrzymy na jej nową fryzurę. Boska!

Joanna Liszowska na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu postawiła w świecącym garniturze. Przy okazji pokazała się w nowej fryzurze.

Joanna Liszowska od kilku dobrych lat jest związana z telewizją Polsat. Aktorka prowadzi koncerty plenerowe organizowane przez stację, a także od 2012 roku występuje w serialu "Przyjaciółki", gdzie wciela się w rolę Patrycji. Od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, więc nic dziwnego w tym, że wciąż jest angażowana w przeróżne telewizyjne projekty. Joanna Liszowska przyzwyczaiła już nas do tego, że kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, to nigdy nie wieje nudą. Tym razem nie było inaczej. 

Świecąca Joanna Liszowska na ramówce Polsatu

Joanna Liszowska lubi eksperymentować z modą. Mimo że jej wybory nie zawsze są trafne, ta nie zraża się krytyką i wciąż poszukuje czegoś nowego. Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu również postawiła na nietuzinkową kreację. Aktorka ubrała się w świecący, biały garnitur w srebrne paski, do którego dobrała sandałki na wysokim obcasie. Największą uwagę w stylizacji gwiazdy zwracał jej dość głęboki i szeroki dekolt, który sporo odsłaniał.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu. Fani patrzą na jej i oczy i dopytują: Płakałaś? Aktorka wyjaśniła, o co chodzi

Mimo że aktorka nie ma rozmiaru modelki, potrafi swoim seksapilem i kobiecością obronić niejeden projekt. Tym razem też jej się udało. Co ciekawe, Joanna Liszowska po raz pierwszy pokazała się w nowej fryzurze. Aktorka postanowiła ściąć włosy do ramion, jednak pozostała przy charakterystycznych dla siebie lokach. W tym wydaniu lubimy ją najbardziej. A wam, jak się podoba w nieco krótszych włosach

RG