Alicja Janosz wydała nowy singiel dla dzieci. W teledysku pokazała męża i syna

Pamiętacie Alicję Janosz z pierwszej edycji polskiego "Idola"? Ta wciąż zajmuje się muzyka i właśnie wydała nową piosenkę. Tym razem śpiewa dla dzieci.

Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję polskiego "Idola". W programie pokonała Tomasza Makowieckiego, Ewelinę Flintę, Szymona Wydrę i Anię Dąbrowską. Wydawało się, że zaledwie 16-letnia wówczas Alicja zrobi wielką karierę, jednak po wydaniu pierwszej płyty powoli odchodziła w cień polskiego show-biznesu. Wróciła w 2011 roku z kolejną płytą "Vintage", jednak ta już nie odniosła takiego sukcesu jak jej debiutancki krążek. Na następną płytę fani artystki musieli poczekać kolejne pięć lat, wtedy ukazał się album "Retronowa". Jak się okazuje, teraz Alicja Janosz będzie śpiewała piosenki dla dzieci, o czym możemy się przekonać, oglądając jej najnowszy klip.

Alicja Janosz pracuje w przedszkolu

Alicja Janosz 10 lat temu wyszła za mąż za Bartosza Niebieleckiego, a w 2014 roku urodziła syna Tymona. Od tamtej pory bardziej skupiła się na rodzinie, a także zmieniła swoje upodobania muzyczne. Piosenkarka zaczęła robić muzykę dla dzieci, a to za sprawą jej nowej pracy. Alicja Janosz pracuje w przedszkolu, gdzie prowadzi warsztaty muzyczne. O swojej nowej pracy opowiedziała na kanapach "Dzień Dobry TVN".

Dostałam propozycję prowadzenia warsztatów dla maluszków w Wolnej Szkole w Domaszczynie. Zaczęłam od dwu- i trzylatków, później ze starszymi grupami. Zrobiła się z tego taka kula śnieżna, która nabrała ogromnego rozpędu. Cieszę się, bo całe życie czułam, że w pewnym momencie będę robiła coś dla dzieci, bo zawsze mi było do nich blisko. Czuję dzieci, kocham je od zawsze, dzieci też do mnie lgną - mówiła piosenkarka. 
 

Praca w przedszkolu mocno wpłynęła na jej inspiracje muzyczne, bo teraz tworzy głównie muzykę dla dzieci. Kilka dni temu miała miejsce premiera jej najnowszego teledysku do piosenki "Goń złego wilka". Co ciekawe, w klipie występuje mąż wokalistki, a także jej 6-letni syn Tymon. 

Myślicie, że Alicja Janosz będzie konkurencją dla Majki Jeżowskiej?

RG