"Sanatorium miłości". Czy powstanie 3. sezon? TVP dało jasną odpowiedź

"Sanatorium miłości" to program, w którym seniorzy mają szansę, by znaleźć miłość. Czy powstanie 3. seria produkcji TVP? Fani mogą odetchnąć - można już zgłaszać swoje kandydatury.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji oglądać programu, przypominamy. "Sanatorium miłości" to emitowany na antenie TVP show, w którym dwunastka seniorów ma szansę na odnalezienie drugiej połówki. Prowadzi go Marta Manowska, prezenterka znana także z programu "Rolnik szuka żony". Program przypadł do gustu widzom TVP. W niedzielę 8 marca wyemitowany zostanie ostatni odcinek drugiego sezonu "Sanatorium miłości". Miłośnicy produkcji zastanawiają się tymczasem, czy mogą liczyć na kolejną serię programu.

Przypominamy wpadki telewizyjne ubiegłych lat. Koniecznie obejrzyjcie wideo!

Zobacz wideo

Sanatorium miłości - będzie 3. sezon!

Fani programu "Sanatorium miłości" mogą odetchnąć z ulgą. W niedalekiej przyszłości będą mogli obejrzeć kolejny, trzeci już sezon programu. TVP oficjalnie potwierdziło tę informację na swoim Instagramie, a nawet zaprosiło swoich fanów do udziału w programie:

Tak, to już potwierdzone! Będzie trzecia edycja Sanatorium miłości! To okazja na zmiany w życiu dla niektórych z Was, albo dla Waszych znajomych, krewnych czy bliskich. Dla tych, których dotknęła samotność. Wysyłajcie zgłoszenia i zawiadomcie o nowej edycji tych, którzy nie mają dostępu do mediów społecznościowych. Czekamy na Wasze zgłoszenia.
 

Fani programu bardzo pozytywnie zareagowali na wieść o tym, że powstanie kolejna seria "Sanatorium miłości" i wyrazili swoją sympatię dla uczestników dotychczasowych edycji:

Z niecierpliwością czekam na niedzielę wieczór! Cudowni ludzie, o dobrych sercach z wspaniałą energią - uwielbiam ich wszystkich bez wyjątku. Oby kolejna edycja była równie udana!
Uwielbiam ten program.
Oj, czekamy.

Będziecie oglądać?

JP