Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie. Jest już bardzo duży!

Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka i mama jego przyszłego dziecka, pochwaliła się w sieci ciążowym brzuszkiem.

O tancerce i projektantce Martynie Gliwińskiej stało się głośno cztery lata tamu, kiedy związał się z nią Jarosław Bieniuk, mąż zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Przypomnijmy tylko, że Gliwińska ukończyła szkołę baletową, Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i studiowała również we Florencji. Obecnie projektantka jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest właśnie Jarosław Bieniuk.

Rosie Huntington Whiteley urodziła dziecko i od razu poinformowała o tym na Instagramie. Czy Martyna Gliwińska pójdzie w jej ślady?

Zobacz wideo

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pierwszy raz pokazali się publicznie dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Rodzina Przybylskiej bardzo ciepło przyjęła nową partnerkę Bieniuka, a mama aktorki apelowała, by fani zaprzestali wszelkich porównań. Związek artystki i piłkarza trwał trzy lata. Ostatecznie para rozstała się w przyjacielskich okolicznościach.

W listopadzie ubiegłego roku Martyna Gliwińska poinformowała swoich obserwatorów, że jest w ciąży, a ojcem jej ojca jest nie kto inny, jak właśnie Jarosław Bieniuk. Co ciekawe, mama i rodzina Ani Przybylskiej złożyła projektantce szczere gratulacje.

Od pewnego czasu była partnerka piłkarza wrzuca z rzadka na swój Instagram zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, a jej stylizacje zachwycają obserwatorów. Najbardziej spostrzegawczy podejrzewali nawet, że stylem Martyny Gliwińskiej zainspirowała się Małgorzata Rozenek. Ostatnio jednak tancerka udostępniła w sieci nowe InstaStories, na którym widzimy już całkiem duży brzuszek:

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram.com/martyna.gliwinska

Jak myślicie, Martyna Gliwńska urodzi dziewczynkę czy chłopca?

JP