Do "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. Jej wykształcenie zaskakuje, a Instagram jest bardzo gorący

Martyna Kondratowicz dołączyła do ekipy programu "Hotel Paradise". Kim jest nowa uczestniczka programu? Na Instagramie sporo pokazuje.

Polska edycja reality show "Hotel Paradise" ruszyła w najlepsze. Już od 24 lutego na antenie TVN 7 możemy śledzić miłosne rozgrywki uczestników zamieszkujących luksusową balijską willę. Widzowie mają także okazję ocenić, jak w roli prezenterki programu spisuje się znana z "Top Model" zjawiskowa Klaudia El Dursi. Jeśli jeszcze nie wiecie, jakimi zasadami rządzi się reality show, możecie to sprawdzić w naszym artykule.

Nie tylko "Hotel Paradise". Przypominamy największe gwiazdy pierwszej edycji polskiego "Big Brothera".

Zobacz wideo

Martyna to nowa uczestniczka "Hotelu Paradise"

Ostatnio do ekipy pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" dołączyła Martyna Kondratowicz. O swoim udziale w programie modelka poinformowała obserwatorów także na Instagramie:

Nareszcie mogę to ogłosić oficjalnie! Jestem uczestniczką pierwszej edycji Hotelu Paradise. Włączcie TVN 7 (...)  i oceńcie sami, jak wypadłam - napisała Martyna.
 

Kim jest Martyna Kondratowicz?

Martyna Kondratowicz już na wejściu zrobiła spore wrażenie na męskiej części uczestników. Okazało się, że 23-letnia blondynka o pełnych ustach i biuście jest w typie Łukasza. Dziewczyna stara się zrobić karierę w modelingu, a na Instagramie publikuje sporo gorących fotek. Znajdziecie je w naszej galerii. 

Widzowie mieli jednak już wcześniej okazję, by poznać Martynę. Jest ona dziennikarką i reporterką, którą widownia może kojarzyć jako prezenterkę Eska TV. Co jednak najbardziej zaskakujące, nowa uczestniczka programu "Hotel Paradise" z wykształcenia jest elektroradiologiem.

Jak sądzicie, czy Martyna Kondratowicz namiesza w "Hotel Paradise"?

JP

Więcej o: