Była dziewczyna księcia Harry'ego szczerze o ich związku: Presja rodziny królewskiej była nie do zniesienia

Chelsy Davy, była dziewczyna księcia Harry'ego opowiedziała o trudach, jakie niesie za sobą relacja z członkiem rodziny królewskiej. Dziewczyna nie miała lekko.

Chelsy Davy tworzyła związek z księciem Harrym od 2004 roku. Para była ze sobą długo, jednak po 7 latach w mediach pojawiła się informacja o zerwaniu, które przeszło w spokoju i bez zbędnych ekscesów. Teraz bizneswoman opowiedziała, jak trudny był jej związek z księciem.

Chelsy Davy szczerze o związku z księciem Harrym

Przypomnijmy, że para rozstała się tuż po ślubie księżnej Kate z księciem Williamem, w czasie którego Chelsy zrozumiała, że ona i Harry pochodzą z dwóch różnych światów. Chelsy nie chciała żyć na świeczniku, a stała obecność na okładkach tabloidów ją męczyła.

Choć wiele ich łączyło, w tamtym momencie zobaczyła, że pochodzą z zupełnie różnych światów i ich związek nigdy do końca nie zagra. Szczególnie, że bardzo ceniła sobie prywatność i strzegła jej jak mogła - mówiła Angela Levin, autorka biografii księcia Harry'ego.
Zobacz wideo Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej

Jak podaje express.co.uk, Chelsy powiedziała, że jej związek z księciem był przerażający. Dodała również, że spowodowane było to naciskami ze strony rodziny królewskiej.

Presja rodziny królewskiej była nie do zniesienia - mówiła.

Chelsy i Harry mimo rozstania pozostali bardzo dobrymi przyjaciółmi. Książę zaprosił ją nawet na ślub z Meghan Markle w 2018 roku. Choć decyzja o rozstaniu była racjonalna i przemyślana, Chelsy nie wyglądała tam szczególnie szczęśliwą, a zdjęcia z jej niezadowoloną miną obiegły cały internet.

Teraz jednak nie wygląda, jakby żałowała swojej decyzji. Chelsy obecnie dzieli swój czas między dwoma państwami (podobnie jak Harry). Przemieszcza się pomiędzy Londynem a Kapsztadem w Południowej Afryce. Próbuje także rozwinąć swoją markę biżuterii, którą założyła w 2016 roku.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.