Monika Zamachowska pokazała zdjęcie córki. Fani nie kryją zachwytu: Uroda po mamie

Monika Zamachowska rzadko pokazuje zdjęcia dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się 15-letnią córką. Podobna do mamy?

Choć Monika Zamachowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to rzadko pokazuje zdjęcia swojej córki. Zdecydowanie częściej pojawiają się fotografie jej młodszego syna, Tomka, z którym ostatnio spędziła ferie zimowe. Tym razem jednak zrobiła inaczej. Na jej profilu ukazało się urocze zdjęcie starszej córki.

Monika Zamachowska pokazała zdjęcia córki

Zdjęcie jest czarno-białe i przedstawia Zosię, która pozuje na tle mostu Golden Gate w San Francisco. Z opisu możemy się dowiedzieć, że autorem ujęcia jest tata nastolatki, z którym Zamachowska ma też syna, Tomasza.

 

To piękne i artystyczne zdjęcie spotkało się z przemiłymi opiniami. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i masa miłych słów. Co więcej, fani gwiazdy uważają, że Zosia urodę odziedziczyła po mamie.

Ale podobna do mamusi!
Śliczna dziewczyna, uroda po mamie
Jaka piękna ta Zosia - czytamy.

Warto dodać, że 15-latka nie poszła w ślady mamy, tylko jak wiemy, zajęła się muzyką i śpiewem, którego uczyła ją m.in. Agata Steczkowska. Dzięki temu może się już pochwalić swoją pierwszą rolą w musicalu "Przerwana cisza" w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim

Tatą Zosi jest szkocki pilot, Jamie Malcolm, drugi mąż Moniki Zamachowskiej. Para zaczęła spotykać się w 2002 roku, a tuż potem stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety w 2012 roku Monika poinformowała o rozwodzie, który na szczęście przebiegł dosyć szybko i bez żadnych problemów. Już wtedy aktorka związana była ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym dwa lata później także wzięła ślub.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.