Ania z "Rolnik szuka żony" ma nowe hobby. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Fani: Kask by się przydał!

Ania z programu "Rolnik szuka żony" uporała się już z falą hejtu po rozstaniu z Jakubem. Udało jej się nawet znaleźć nowe, zaskakujące hobby.

Ania Stelmaszczyk to uczestniczka 6. edycji reality show "Rolnik szuka żony". W programie została wybranką Jakuba. Jeszcze niedawno wszyscy telewidzowie, którzy śledzą dalsze losy uczestników, byli przekonani, że parze układa się doskonale. Ania i Jakub spędzili bowiem razem sylwestra w domowym zaciszu. Niestety, w styczniu Rolniczka poinformowała fanów na Instagramie, że rozstała się ze swoim poznanym w programie partnerem. Jako powód zakończenia związku wskazała inne podeście do tematu rodziny.

"Rolnik szuka żony" - zobaczcie, które pary przetrwały. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ania z "Rolnika" ma nowe hobby

Chyba nikt się nie spodziewał, że za rozstanie Internauci obwinią jedynie Anię. Uczestniczka musiała się zmierzyć z ogromną falą hejtu, wymierzoną w jej stronę. Instagramowym obserwatorom nie spodobało się, że - zamiast rozpaczać po zakończonym związku - wybrała się na wakacje ze znajomymi. Fani programu zarzucali jej najgorsze intencje. Rolniczka poradziła sobie jednak z tą kryzysową sytuacją i udało jej się nawet znaleźć nowe hobby. Zaczęła się bowiem uczyć jazdy na waveboardzie, a pierwszymi efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Post opatrzyła następującym komentarzem:

Waveboard nadal nie opanowany - napisała Rolniczka.
 

Tym razem obserwatorzy okazali się dla Ani łagodni. Powstrzymali się od oceniania jej prywatnego życia i skupili na nowej aktywności.

Kask by się przydał!
Do wiosny masz czas opanować.
Szalona kobieta. Powodzenia w nauce.

A Wy próbowaliście kiedyś jazdy na waveboardzie?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.