Agnieszka Radwańska promienieje w ciąży. Pokazała zdjęcie ze spaceru, fani zachwyceni. "Nogi do nieba"

Agnieszka Radwańska podzieliła się z fanami nowym zdjęciem. Widać na nim, że tenisistka, która spodziewa się pierwszego dziecka, jest w świetnej formie.

Kiedy miesiąc temu Agnieszka Radwańska poinformowała fanów oraz media, że jest w ciąży, w internecie zawrzało. W ciągu kilku godzin pojawiło się mnóstwo artykułów na ten temat, a zaskoczeni kibice tenisistki opublikowali setki komentarzy z gratulacjami.

Od tego momentu Agnieszka raczej wyciszyła swoją działalność w sieci, jednak co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia. Na ostatnim z nich zaprezentowała swoją sylwetkę i widać, że jest w świetnej formie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Czy na Gali Mistrzów Sportu 2019 było już widać brzuszek? Chyba tak!

Agnieszka Radwańska na spacerze w ciąży

30-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z weekendowego spaceru. Widzimy na nim Agnieszkę, która pozuje w rodzinnym mieście, Krakowie. Ciąża zdecydowanie jej służy, ponieważ gwiazda po prostu promienieje. Choć nie wypowiada się na temat swojego stanu, to widać, że czuje się dobrze, a humor jej dopisuje.

Najlepsze miejsce na weekend? Kraków! - napisała.
 

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów Radwańskiej. Największą uwagę zwrócili jednak na jej świetną figurę.

Nogi do nieba!
Ależ nogi!
Piękna kobieta w pięknym mieście - pisali pod postem.
Zobacz wideo Agnieszka Radwańska opowiedziała nam o ciąży:

Ciąża Agnieszki Radwańskiej

Tenisistka poinformowała o radosnej wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie dziecięcych bucików. To będzie pierwsze dziecko Radwańskiej, dlatego jej kibice tym bardziej ucieszyli się na tę wiadomość. Pisali wtedy:

Jaka cudowna wiadomość!
Bardzo się cieszę razem z panią.

Jak myślicie, będzie chłopiec czy dziewczynka?

KB