Żona Macieja Kota kusi obserwatorów zdjęciem topless w wannie. "Afrodyta"

Agnieszka Kot, żona Macieja Kota opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie. Trenerka fitness zachwyciła fanów.

Żony polskich skoczków narciarskich nie są tak popularne, jak partnerki piłkarzy, ale podobnie jak te drugie, prowadzą swoje instagramowe konta, gdzie dzielą się przeróżnymi treściami. I choć najpopularniejsza jest Ewa Bilan-Stoch, w sieci najmocniejszą pozycję ma ukochana Macieja Kota, Agnieszka. Ostatnio opublikowała w social mediach naprawdę gorące zdjęcie. Posypały się komplementy.  

Zobacz wideo Maciej Kot wyjaśnia jak mierzy się but skokowy. Za to można zostać zdyskwalifikowanym

Agnieszka Kot na odważnym zdjęciu

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się niecały rok temu. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie. Od tamtego czasu na ich Instagramach nie brakuje wspólnych zdjęć. Ostatnie, jakie wrzuciła na swój profil żona skoczka, wzbudziło jednak sporo emocji. Agnieszka zapozowała topless. 

#saturdaymood - napisała pod zdjęciem. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Afrodyta!
Co za boskie plecy!
Kot niech żałuje, że w rozjazdach.

Trudno się nie zgodzić z obserwatorami. Agnieszka to piękna kobieta. Jednakże zdjęcie choć naprawdę gorące, nie powinno dziwić zbyt wielu. Ukochana Macieja Kota to trenerka personalna, która najczęściej publikuje zdjęcia z treningów. Nikogo nie dziwi więc, że ma idealne ciało, którym lubi się chwalić, a ma komu. Na Instagramie śledzi ją prawie 30 tys. użytkowników. 

 

Jak podoba Wam się jej nowe zdjęcie? Myślicie, że liczyła się z tym, że po jego opublikowaniu stanie się gwiazdą plotkarskich serwisów?

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.