Ilona Felicjańska i Paul Montana w końcu pokazali zdjęcia ze ślubu. Szczęśliwa modelka karmiła ukochanego tortem

Ilona Felicjańska długo czekała na ten moment. Już od kwietnia ubiegłego roku oficjalnie posługiwała się nazwiskiem swojego partnera, jednak dopiero teraz para przypieczętowała swoje uczucie związkiem małżeńskim. Zakochani prezentowali się niezwykle elegancko. Zobaczcie!

Ta wiadomość spadła na sympatyków polskiego show-biznesu, jak grom z jasnego nieba. Nikt nie spodziewał się, że Ilona Felicjańska i Paul Montana zdecydują się na zawarcie związku małżeńskiego, zaledwie dwa miesiące po tym, jak zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych za zakłócanie porządku publicznego kłótniami i szarpaniną. Jak widać, życie jest bardzo nieprzewidywalne, a miłość przezwycięża wszystko - jak twierdzi modelka, dodając w mediach społecznościowych ckliwe wpisy o silnym uczuciu, łączącym ją z Montaną. Uroczystość ślubna odbyła się 20 lutego w Londynie. Było kameralnie, ale na bogato! Nowożeńcy opublikowali fotorelację z imprezy. 

Zobacz wideo Maria Dębska i Marcin Bosak również planują ślub za granicą. Aktorka zdradziła, gdzie!

Paul Montana je żonie z ręki!

Ilona Felicjańska starała się, aby informację o planowanym ślubie zachować jak najdłużej w tajemnicy przed mediami. Jednocześnie chciała, by w tym ważnym dla niej dniu, nie zabrakło w Londynie fotoreportera, który na zdjęciach uwieczni uroczystość. Gdy Paul Montana i modelka zostali już małżeństwem, chętnie podzielili się radosną dla nich nowiną w mediach społecznościowych. 

 

Fotorelację z uroczystości opublikował na Facebooku i Instagramie mąż celebrytki. Nie można oderwać wzroku od uśmiechniętej Ilony, na której twarzy widać ogromne szczęście. Mina pana młodego nie jest równie optymistyczna jak jego żony, aczkolwiek liczą się gesty i szczegóły, a na zdjęciach widać, że biznesmen je swojej ukochanej z ręki!

Para w dniu ślubu wyglądała niezwykle elegancko. Modelka miała na sobie kremowo-białą koronkową suknię z głębokim dekoltem, do której dobrała minimalistyczne dodatki. Naszą uwagę zwróciły buty Ilony, które w niczym nie przypominają typowego obuwia ślubnego na wysokim obcasie. Białe ekstrawaganckie mokasyny dodały kobiecie stylu. 

Uważacie, że Ilona Felicjańska i Paul Montana będą tworzyć zgodne małżeństwo?

BWO