Wiadomo, jak będzie wyglądał ślub księżniczki Beatrice. Wpływ na organizację ma skandal pedofilski z udziałem jej ojca

Księżniczka Beatrice już za kilka miesięcy zostanie żoną. Do mediów trafia coraz więcej szczegółów królewskiej uroczystości.

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Konflikt księcia Williama i Harry'ego, skandal pedofilski z domniemanym udziałem księcia Andrzeja i wreszcie odejście Meghan Markle i Harry'ego z dworu to największe skandale, jakie wstrząsnęły opinią publiczną. W międzyczasie do mediów przedostała się też informacja o dwóch rozwodach. Nic dziwnego, że królowa Elżbieta II zaczęła podupadać na zdrowiu.

Zobacz wideo

Księżniczka Beatrice bierze ślub

Na szczęście, już niedługo w rodzinie królewskiej wydarzy się piękne święto. Mowa o ślubie księżniczki Beatrice. Ceremonia nie będzie jednak tak huczna jak zaślubiny Meghan Markle i księcia Harry'ego. Przyszła żona marzy o skromnej i prywatnej uroczystości. Ma ku temu swoje powody.

Beatrice jest bardziej powściągliwa i dyskretna. Bywa wycofana, jest bardzo uprzejma, dobrze wykształcona, ale bardziej formalna i ma spokojniejszą osobowość, więc myślę, że będzie to zupełnie inny ślub, niż ten Eugenii - zdradza informator "People".

Jest też inny powód, z którego zaślubiny księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi będą kameralną uroczystością. W ubiegłym roku ojciec arystokratki, książę Andrzej, stał się jednym z bohaterów skandalu pedofilskiego. Mimo że temat nieco ucichł, to wnuk królowej Elżbiety II nadal nie ma najlepszej prasy na Wyspach Brytyjskich.

Przypomnijmy, że młodsza siostra Beatrice, Eugenia, pobrała się z Jackiem Brooksbankiem w październiku 2018 roku. W tym ważnym dla siebie dniu postawiła na, zdaniem niektórych, nietypową kreację.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi ogłosili niedawno, że ich ślub odbędzie się 29 maja w Pałacu świętego Jakuba w Londynie. Po uroczystości para młoda wraz z gośćmi będzie bawić się na tak zwanym "garden party" w ogrodach Pałacu Buckingham.

Więcej o:
Komentarze (7)
Wiadomo, jak będzie wyglądał ślub księżniczki Beatrice. Wpływ na organizację ma skandal pedofilski z udziałem jej ojca
Zaloguj się
 • takito.ataki

  Oceniono 8 razy 8

  Andrzej jest synem królowej a nie wnukiem

 • boo-boo

  Oceniono 6 razy 2

  "W ubiegłym roku ojciec arystokratki, książę Andrzej, stał się jednym z bohaterów skandalu pedofilskiego. Mimo że temat nieco ucichł, to wnuk królowej Elżbiety II nadal nie ma najlepszej prasy na Wyspach Brytyjskich."

  Od dawna piszę, że w plotku pracują tłuki. Tym artykułem to udowodnili.
  Mateusz Łysiak - Andrzej jest synem królowej, a nie wnukiem.

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  cała nasza wioska położona w okolicach Olecka o niczym innym nie dyskutuje pod sklepikiem...

 • krystin9

  Oceniono 7 razy 1

  Wszystkie stacje telewizyjne odmówiły prowadzenia transmisji.
  Andrzej też boi się występów w mediach. A królowa boi się przypominania o skandalu. Ojciec panny młodej zamieszany w aferę pedofilską i pan młody, który porzucił rodzinę....
  Nie ma czym się chwalić.

 • rikol

  Oceniono 1 raz -1

  Współczuję dziewczynie. To nie jej wina, że ojciec jest zamieszany w aferę seksualną. W sumie dziwne, że nie przełożyła slubu. Za parę lat wszyscy zapomnieliby o zarzutach wobec jej ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX