Małgosia z "Rolnik szuka żony" świętuje pierwsze urodziny synka: "Ze wszystkich sił kocham"

Małgosia razem z Pawłem to jedna z niewielu par, która powstała dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś już są szczęśliwymi rodzicami, a ich pociecha właśnie skończyła roczek.

Małgosia i Paweł poznali się w programie "Rolnik szuka żony" i od ponad roku tworzą udane małżeństwo. Są także rodzicami synka Rysia, który właśnie skończył rok. Małgosia chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała pierwsza impreza urodzinowa. Okazuje się, że wyprawili skromne przyjęcie w gronie najbliższych.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" świętuje pierwsze urodziny synka

Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć, że Małgosia na tę niezwykłą okazję przygotowała specjalny tort i wystroiła mieszkanie balonami. Wstawiła również zdjęcie razem ze swoim mężem, na którym mały Rysio zdmuchuje świeczki. Widok był naprawdę uroczy!

Z wszystkich sił kocham. Sto lat! - podpisała zdjęcie.

Życzenia dla pociechy "rolnikowej" pary składają ich fani w komentarzach, których na ten moment jest już ponad tysiąc.

Zdrówka i szczęśliwych chwil każdego dnia!
Sto lat Rysiu, spełnienia marzeń i dużo radości.
Wszystkiego najlepszego dla synka - czytamy.

Historia Małgosi i Pawła jest niesamowita. Para poznała się w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" i to właśnie Małgosia była jedną z pierwszych rolniczek-kobiet, które szukały męża. Od momentu poznania, para nie kryła zainteresowania sobą. Tak właśnie zrodziła się ich miłość. Niesamowite jest to, że chociaż Paweł nigdy nie miał styczności z gospodarstwem, dla ukochanej żony postanowił zmienić nawyki i nauczyć się pracy na roli. Dzięki temu odciążył ukochaną i teraz oboje zajmują się gospodarstwem.

Musicie przyznać, że ta historia jest niczym z bajki. Życzymy im dużo szczęścia!

BO

Więcej o: